Belgische ondernemingen

Onderneming 0735.999.871

JPR ENERGIE BV

Actief sinds 2019 Normale toestand Besloten Vennootschap Huy

Besloten Vennootschap in Huy, sinds 2019. Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts. Brutomarge € 207k, winst € 136k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0735.999.871.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 135.664

▲ 10,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 241.920

= 0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0735.999.871
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2019-10-11
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue du Crucifix 3 bus A, 4500 Huy

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 71.121Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-expertsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 135.664

▲ 10,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 241.920

= 0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

78,6 %

▲ 3,8 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 207.299▲ 8,0 %€ 191.948€ 207.951
Bedrijfswinst (-verlies)€ 188.538▲ 9,0 %€ 172.907€ 196.292
Winst (verlies) van het boekjaar€ 135.664▲ 10,9 %€ 122.385€ 149.182
Balans
Eigen vermogen€ 241.920= 0 %€ 241.920€ 241.920
Schulden€ 65.738▼ 19,3 %€ 81.505€ 188.531
Balanstotaal€ 307.657▼ 4,9 %€ 323.425€ 430.451
Solvabiliteit berekend78,6 %▲ 3,8 ptn74,8 %56,2 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue du Crucifix 3 bus A, 4500 Huy

2.294.879.943 · sinds 2020-01-01

  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
  • 71.121 Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van JPR ENERGIE?

Het ondernemingsnummer van JPR ENERGIE is 0735.999.871. Het btw-nummer is BE 0735.999.871.

Wanneer werd JPR ENERGIE opgericht?

JPR ENERGIE werd opgericht op 11 oktober 2019, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van JPR ENERGIE?

De maatschappelijke zetel van JPR ENERGIE is Rue du Crucifix 3 bus A, 4500 Huy.

Wat doet JPR ENERGIE?

De hoofdactiviteit van JPR ENERGIE is: Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts (NACE 71.121).

Hoeveel werknemers heeft JPR ENERGIE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had JPR ENERGIE geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van JPR ENERGIE?

JPR ENERGIE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 207.299 in 2025. De winst van het boekjaar was € 135.664.

Is JPR ENERGIE bereikbaar via Peppol?

Ja. JPR ENERGIE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0735999871 (stand van 28 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is JPR ENERGIE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 241.920, een solvabiliteit van 78,6 % en een winst van € 135.664. De winst steeg met 10,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is JPR ENERGIE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van JPR ENERGIE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft JPR ENERGIE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van JPR ENERGIE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 19 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt JPR ENERGIE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft JPR ENERGIE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van JPR ENERGIE?

Het boekjaar van JPR ENERGIE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid