Belgische ondernemingen

Onderneming 0735.949.193

MAGIS.agency BV

Actief sinds 2019 Normale toestand Besloten Vennootschap Vilvoorde

Besloten Vennootschap in Vilvoorde, sinds 2019. Activiteiten van reclamebureaus. Brutomarge € 27k, winst € 738 (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0735.949.193.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 738

▲ 114,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 60.334

▲ 1,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0735.949.193
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2019-10-10
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Schaarbeeklei 647, 1800 Vilvoorde
Andere namen
MAGIS · Afkorting (Nederlands)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 73.110Activiteiten van reclamebureausHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 46.500Groothandel in informatie- en communicatieapparatuurNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.200Markt- en opinieonderzoekNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.300Organisatie van congressen en beurzenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 738

▲ 114,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 60.334

▲ 1,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

96,5 %

▲ 60,4 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 26.990▼ 73,8 %€ 102.859€ 84.191
Bedrijfswinst (-verlies)€ 2.196▲ 5,5 %€ 2.081€ 7.742
Winst (verlies) van het boekjaar€ 738▲ 114,9 %€ -4.948€ 551
Balans
Eigen vermogen€ 60.334▲ 1,2 %€ 59.596€ 64.544
Schulden€ 2.160▼ 98,0 %€ 105.400€ 403.977
Balanstotaal€ 62.494▼ 62,1 %€ 164.996€ 468.521
Solvabiliteit berekend96,5 %▲ 60,4 ptn36,1 %13,8 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Schaarbeeklei 647, 1800 Vilvoorde

2.316.638.330 · sinds 2019-10-10

  • 46.500 Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 73.110 Activiteiten van reclamebureaus
  • 73.200 Markt- en opinieonderzoek
  • 82.300 Organisatie van congressen en beurzen
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van MAGIS.agency?

Het ondernemingsnummer van MAGIS.agency is 0735.949.193. Het btw-nummer is BE 0735.949.193.

Wanneer werd MAGIS.agency opgericht?

MAGIS.agency werd opgericht op 10 oktober 2019, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van MAGIS.agency?

De maatschappelijke zetel van MAGIS.agency is Schaarbeeklei 647, 1800 Vilvoorde.

Wat doet MAGIS.agency?

De hoofdactiviteit van MAGIS.agency is: Activiteiten van reclamebureaus (NACE 73.110); Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).

Hoeveel werknemers heeft MAGIS.agency?

Volgens de jaarrekening over 2025 had MAGIS.agency geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van MAGIS.agency?

MAGIS.agency vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 26.990 in 2025. De winst van het boekjaar was € 738.

Is MAGIS.agency bereikbaar via Peppol?

Ja. MAGIS.agency staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0735949193 (stand van 28 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is MAGIS.agency?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 60.334, een solvabiliteit van 96,5 % en een winst van € 738. De winst steeg met 114,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is MAGIS.agency failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van MAGIS.agency ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft MAGIS.agency de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van MAGIS.agency, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 27 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt MAGIS.agency?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft MAGIS.agency 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van MAGIS.agency?

Het boekjaar van MAGIS.agency eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid