Belgische ondernemingen

Onderneming 0735.904.950

JM FIT BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Ciney · sinds 2019

Besloten Vennootschap in Ciney, sinds 2019. Activiteiten van fitnesscentra. Brutomarge € 131k, verlies € 2k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0735.904.950.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -1.757

▼ 109,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 63.001

▼ 2,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0735.904.950
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2019-10-09
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Rue de la Croix Limont 39, 5590 Ciney

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 93.130Activiteiten van fitnesscentraHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 93.130Activiteiten van fitnesscentraHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 47.279Overige detailhandel in voedingsmiddelen, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.301Cafés en barsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.510Sport- en recreatieonderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.592BeroepsopleidingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 93.199Overige sportactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -1.757

▼ 109,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 63.001

▼ 2,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

11,2 %

▼ 0,5 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 131.104▼ 1,8 %€ 133.520€ 51.448
Bedrijfswinst (-verlies)€ 20.097▼ 31,5 %€ 29.353€ 5.269
Winst (verlies) van het boekjaar€ -1.757▼ 109,6 %€ 18.217€ -7.120
Balans
Eigen vermogen€ 63.001▼ 2,7 %€ 64.758€ 46.542
Schulden€ 499.885▲ 2,3 %€ 488.720€ 442.220
Balanstotaal€ 562.886▲ 1,7 %€ 553.478€ 488.761
Solvabiliteit berekend11,2 %▼ 0,5 ptn11,7 %9,5 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rue de la Croix Limont 39, 5590 Ciney

2.299.885.044 · sinds 2019-10-09

47.279 Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg; 47.716 Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment); 56.301 Cafés en bars; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.203.01 Verhuur van niet-residentiële gebouwen zoals kantoorgebouwen, handelspanden, tentoonstellingsruimtes, enz; 85.510 Sport- en recreatieonderwijs; 85.592 Beroepsopleiding; 86.995 Activiteiten op het gebied van voeding; 93.110.06 Organisatie en uitvoering van sportevenementen : voetbal, wielrennen, bowling, zwemmen, golf, boksen, worstelen, en andere vechtsporten, bodybuilding, wintersporten, enz; 93.130 Activiteiten van fitnesscentra; 93.130.01 Exploitatie van gymnastiekzalen, fitnesscentra, centra voor de beoefening van aerobic, bodybuilding, enz inclusief de begeleiding van de clientèle op sportief gebied; 93.199 Overige sportactiviteiten, neg; 96.999 Overige persoonlijke diensten; 93.130 Activiteiten van fitnesscentra

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van JM FIT?

Het ondernemingsnummer van JM FIT is 0735.904.950. Het btw-nummer is BE 0735.904.950.

Wanneer werd JM FIT opgericht?

JM FIT werd opgericht op 9 oktober 2019, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van JM FIT?

De maatschappelijke zetel van JM FIT is Rue de la Croix Limont 39, 5590 Ciney.

Wat doet JM FIT?

De hoofdactiviteit van JM FIT is: Activiteiten van fitnesscentra (NACE 93.130).

Hoeveel werknemers heeft JM FIT?

Volgens de jaarrekening over 2025 had JM FIT geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van JM FIT?

JM FIT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 131.104 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 1.757.

Is JM FIT bereikbaar via Peppol?

Ja. JM FIT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0735904950 en 9925:BE0735904950 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is JM FIT?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 63.001, een solvabiliteit van 11,2 % en een verlies van € 1.757. De winst daalde met 109,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is JM FIT failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van JM FIT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft JM FIT de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van JM FIT, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 17 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt JM FIT?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft JM FIT 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van JM FIT?

Het boekjaar van JM FIT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid