Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0735.803.891
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2019-10-08
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Wagenaarstraat 76, 8791 Waregem
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 66.776
▲ 3,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 4.195.331
▲ 1,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
96,5 %
▲ 1,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 97.802 | ▲ 3,7 % | € 94.301 | € 1.121 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 96.676 | ▲ 3,7 % | € 93.207 | € 46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 66.776 | ▲ 3,7 % | € 64.390 | € 68.566 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 4.195.331 | ▲ 1,6 % | € 4.128.555 | € 4.064.165 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 151.198 | ▼ 23,8 % | € 198.351 | € 263.421 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 4.346.529 | ▲ 0,5 % | € 4.326.906 | € 4.327.586 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 96,5 % | ▲ 1,1 ptn | 95,4 % | 93,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Wagenaarstraat 76, 8791 Waregem
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-04-03
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-10
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-24
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van T&F Invest?
Het ondernemingsnummer van T&F Invest is 0735.803.891. Het btw-nummer is BE 0735.803.891.
Wanneer werd T&F Invest opgericht?
T&F Invest werd opgericht op 8 oktober 2019, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van T&F Invest?
De maatschappelijke zetel van T&F Invest is Wagenaarstraat 76, 8791 Waregem.
Wat doet T&F Invest?
De hoofdactiviteit van T&F Invest is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).
Hoeveel werknemers heeft T&F Invest?
Volgens de jaarrekening over 2025 had T&F Invest geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van T&F Invest?
T&F Invest vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 97.802 in 2025. De winst van het boekjaar was € 66.776.
Is T&F Invest bereikbaar via Peppol?
Ja. T&F Invest staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0735803891 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is T&F Invest?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 4.195.331, een solvabiliteit van 96,5 % en een winst van € 66.776. De winst steeg met 3,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is T&F Invest failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van T&F Invest ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft T&F Invest de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van T&F Invest, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 3 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt T&F Invest?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft T&F Invest 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van T&F Invest?
Het boekjaar van T&F Invest eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0735803891
Europese Commissie0735803891
Notarissen (Fednot)