Belgische ondernemingen

Onderneming 0735.730.548

MJ PROJECTS BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Deinze · sinds 2019

Besloten Vennootschap in Deinze, sinds 2019. Installatie van isolatie. Brutomarge € 45k, winst € 4k (2023). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0735.730.548.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2023

€ 3.605

Eigen vermogen 2023

€ 94.622

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0735.730.548
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2019-10-04
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2023
Maatschappelijke zetel
Molenhuisstraat 4, 9800 Deinze

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 43.230Installatie van isolatieHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.310StukadoorswerkNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.331Plaatsen van vloer- en wandtegelsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.831Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortimentNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2023

€ 3.605

Eigen vermogen 2023

€ 94.622

Solvabiliteit 2023

30,5 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2023ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ 44.605—
Bedrijfswinst (-verlies)€ 10.188—
Winst (verlies) van het boekjaar€ 3.605—
Balans
Eigen vermogen€ 94.622—
Schulden€ 215.561—
Balanstotaal€ 310.183—
Solvabiliteit berekend30,5 %—
Schemam87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Molenhuisstraat 4, 9800 Deinze

2.297.285.543 · sinds 2019-10-04

43.230 Installatie van isolatie; 43.310 Stukadoorswerk; 43.310.01 Aanbrengen van pleister- en stukadoorswerk (inclusief het aanbrengen van een hechtgrond) aan de binnen- of buitenzijde van gebouwen en andere bouwwerken; 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels; 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg; 46.831 Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van MJ PROJECTS?

Het ondernemingsnummer van MJ PROJECTS is 0735.730.548. Het btw-nummer is BE 0735.730.548.

Wanneer werd MJ PROJECTS opgericht?

MJ PROJECTS werd opgericht op 4 oktober 2019, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van MJ PROJECTS?

De maatschappelijke zetel van MJ PROJECTS is Molenhuisstraat 4, 9800 Deinze.

Wat doet MJ PROJECTS?

De hoofdactiviteit van MJ PROJECTS is: Installatie van isolatie (NACE 43.230).

Hoeveel werknemers heeft MJ PROJECTS?

Volgens de jaarrekening over 2023 had MJ PROJECTS geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van MJ PROJECTS?

MJ PROJECTS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 44.605 in 2023. De winst van het boekjaar was € 3.605.

Is MJ PROJECTS bereikbaar via Peppol?

Ja. MJ PROJECTS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0735730548 (stand van 25 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is MJ PROJECTS?

Volgens de jaarrekening over 2023: een eigen vermogen van € 94.622, een solvabiliteit van 30,5 % en een winst van € 3.605. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is MJ PROJECTS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van MJ PROJECTS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft MJ PROJECTS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van MJ PROJECTS, over het boekjaar tot 31 december 2023, werd op 28 oktober 2024 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2024. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2024 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2025.

Wie bestuurt MJ PROJECTS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft MJ PROJECTS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van MJ PROJECTS?

Het boekjaar van MJ PROJECTS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2023 tot 31 december 2023.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid