Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0733.643.464
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2019-09-03
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kerkstraat 4, 3560 Lummen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 96.210Kappers- en barbiersactiviteiten
- 96.210Kappers- en barbiersactiviteiten
- 47.750Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen
- 47.784Detailhandel in souvenirs en religieuze artikelen
- 74.201Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen
- 85.592Beroepsopleiding
- 96.220Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 35.924
▲ 30,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 87.429
▼ 44,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
42,2 %
▼ 34,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 113.126 | ▲ 17,3 % | € 96.446 | € 91.211 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 50.350 | ▲ 32,3 % | € 38.058 | € 56.956 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 35.924 | ▲ 30,6 % | € 27.497 | € 45.341 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 87.429 | ▼ 44,7 % | € 158.097 | € 130.601 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 119.716 | ▲ 142,4 % | € 49.396 | € 61.341 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 207.145 | ▼ 0,2 % | € 207.493 | € 191.942 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 42,2 % | ▼ 34,0 ptn | 76,2 % | 68,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kerkstraat 4, 3560 Lummen
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-03
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-20
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-11-21 · verbetering
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-19
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van HAIRDESIGN SARINA?
Het ondernemingsnummer van HAIRDESIGN SARINA is 0733.643.464. Het btw-nummer is BE 0733.643.464.
Wanneer werd HAIRDESIGN SARINA opgericht?
HAIRDESIGN SARINA werd opgericht op 3 september 2019, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van HAIRDESIGN SARINA?
De maatschappelijke zetel van HAIRDESIGN SARINA is Kerkstraat 4, 3560 Lummen.
Wat doet HAIRDESIGN SARINA?
De hoofdactiviteit van HAIRDESIGN SARINA is: Kappers- en barbiersactiviteiten (NACE 96.210).
Hoeveel werknemers heeft HAIRDESIGN SARINA?
Volgens de jaarrekening over 2025 had HAIRDESIGN SARINA geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van HAIRDESIGN SARINA?
HAIRDESIGN SARINA vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 113.126 in 2025. De winst van het boekjaar was € 35.924.
Is HAIRDESIGN SARINA bereikbaar via Peppol?
Ja. HAIRDESIGN SARINA staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0733643464 en 9925:BE0733643464 (stand van 31 oktober 2026).
Hoe financieel gezond is HAIRDESIGN SARINA?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 87.429, een solvabiliteit van 42,2 % en een winst van € 35.924. De winst steeg met 30,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is HAIRDESIGN SARINA failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van HAIRDESIGN SARINA ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft HAIRDESIGN SARINA de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van HAIRDESIGN SARINA, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 3 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt HAIRDESIGN SARINA?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft HAIRDESIGN SARINA 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van HAIRDESIGN SARINA?
Het boekjaar van HAIRDESIGN SARINA eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0733643464
Europese Commissie0733643464
Notarissen (Fednot)