Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0730.686.449
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2019-07-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Stevoortse kiezel 256, 3512 Hasselt
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.220Activiteiten van medisch specialisten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 83.458
▲ 18,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 5.000
▼ 93,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
3,4 %
▼ 87,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 111.979 | ▲ 15,6 % | € 96.901 | € 78.171 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 105.953 | ▲ 17,5 % | € 90.203 | € 71.342 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 83.458 | ▲ 18,1 % | € 70.680 | € 55.502 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 5.000 | ▼ 93,4 % | € 75.680 | € 55.000 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 141.594 | ▲ 1815,1 % | € 7.394 | € 55.287 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 146.594 | ▲ 76,5 % | € 83.074 | € 110.287 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 3,4 % | ▼ 87,7 ptn | 91,1 % | 49,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Stevoortse kiezel 256, 3512 Hasselt
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-05-04
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-22
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE?
Het ondernemingsnummer van DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE is 0730.686.449. Het btw-nummer is BE 0730.686.449.
Wanneer werd DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE opgericht?
DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE werd opgericht op 15 juli 2019, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE?
De maatschappelijke zetel van DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE is Stevoortse kiezel 256, 3512 Hasselt.
Wat doet DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE?
De hoofdactiviteit van DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE is: Activiteiten van medisch specialisten (NACE 86.220).
Hoeveel werknemers heeft DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE?
DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 111.979 in 2025. De winst van het boekjaar was € 83.458.
Is DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE bereikbaar via Peppol?
Ja. DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0730686449 en 9925:BE0730686449 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 5.000, een solvabiliteit van 3,4 % en een winst van € 83.458. De winst steeg met 18,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 4 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE?
Het boekjaar van DR. LUCIE VANNESTE DERMATOLOGIE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0730686449
Europese Commissie0730686449
Notarissen (Fednot)