Belgische ondernemingen

Onderneming 0729.636.275

JANSSENS TECHNICS BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Retie · sinds 2019

Besloten Vennootschap in Retie, sinds 2019. Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit. Brutomarge € 21k, winst € 12k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0729.636.275.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 12.211

▼ 7,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 9.000

▼ 79,5 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0729.636.275
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2019-07-01
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Zavelstraat 20, 2470 Retie

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.110Reparatie en onderhoud van producten van metaalNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.831Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortimentNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.839Groothandel in overige bouwmaterialenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.521Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 12.211

▼ 7,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 9.000

▼ 79,5 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

23,8 %

▼ 55,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 20.660▼ 8,8 %€ 22.652€ 33.481
Bedrijfswinst (-verlies)€ 17.814▼ 9,1 %€ 19.593€ 30.244
Winst (verlies) van het boekjaar€ 12.211▼ 7,5 %€ 13.194€ 21.667
Balans
Eigen vermogen€ 9.000▼ 79,5 %€ 43.861€ 30.667
Schulden€ 28.810▲ 148,2 %€ 11.607€ 9.694
Balanstotaal€ 37.810▼ 31,8 %€ 55.468€ 40.361
Solvabiliteit berekend23,8 %▼ 55,3 ptn79,1 %76,0 %
Schemam81-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Zavelstraat 20, 2470 Retie

2.290.780.704 · sinds 2019-07-01

43.221.01 Install in gebouwen en andere bouwwerken van : loodgieterswerk en sanitaire app, gasleidingen en aansluitingen muv gasleidingen voor verwarmingssyst, waterleidingen, brandblusinstall, enz; 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit; 43.222.01 Install in gebouwen ea bouww van : verwasyst op elektric, gas of stookolieapp, verwasketels, app en leidingen voor ventilatie en klimaatregeling, enz; 43.222.02 Installatie van verwarming, klimaatregeling en ventilatie (zonder verwarming); 43.222.03 Installatie van elektrische verwarmingsinstallaties; 43.223 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door andere energiebronnen dan elektriciteit; 43.230.01 Aanbrengen in gebouwen en andere bouwwerken van : - thermische isolatiemateriaal - isolatiemateriaal tegen geluid en trillingen; 43.230.02 Isolatiewerkzaamheden aan verwarmingsleidingen en leidingen van koelsystemen; 46.150 Handelsbemiddeling in de groothandel in meubelen, huishoudelijke artikelen en ijzerwaren; 46.831 Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment; 46.839 Groothandel in overige bouwmaterialen; 46.842.01 Groothandel in apparaten voor centrale verwarming; 46.842.02 Groothandel in materiaal voor de installatie van sanitair en centrale verwarming : buizen, pijpen, fittings, kranen, verbindingsstukken, rubberslangen, enz; 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment); 77.229 Verhuur en lease van andere huishoudelijke of persoonlijke artikelen, neg; 81.220.03 Schoorsteenvegen en het schoonmaken van vuurplaatsen, kachels, ovens, ketels van centrale verwarming, ventilatiekanalen en uitlaatsystemen; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van JANSSENS TECHNICS?

Het ondernemingsnummer van JANSSENS TECHNICS is 0729.636.275. Het btw-nummer is BE 0729.636.275.

Wanneer werd JANSSENS TECHNICS opgericht?

JANSSENS TECHNICS werd opgericht op 1 juli 2019, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van JANSSENS TECHNICS?

De maatschappelijke zetel van JANSSENS TECHNICS is Zavelstraat 20, 2470 Retie.

Wat doet JANSSENS TECHNICS?

De hoofdactiviteit van JANSSENS TECHNICS is: Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit (NACE 43.222).

Hoeveel werknemers heeft JANSSENS TECHNICS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had JANSSENS TECHNICS geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van JANSSENS TECHNICS?

JANSSENS TECHNICS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 20.660 in 2025. De winst van het boekjaar was € 12.211.

Is JANSSENS TECHNICS bereikbaar via Peppol?

Ja. JANSSENS TECHNICS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0729636275 en 9925:BE0729636275 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is JANSSENS TECHNICS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 9.000, een solvabiliteit van 23,8 % en een winst van € 12.211. De winst daalde met 7,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is JANSSENS TECHNICS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van JANSSENS TECHNICS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft JANSSENS TECHNICS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van JANSSENS TECHNICS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 10 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt JANSSENS TECHNICS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft JANSSENS TECHNICS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van JANSSENS TECHNICS?

Het boekjaar van JANSSENS TECHNICS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid