Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0728.503.454
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2019-06-14
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Huttelaan 49, 3001 Leuven
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 73.300Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
- 78.100Arbeidsbemiddeling
- 85.599Overige vormen van onderwijs
- 88.994Algemeen welzijnswerk zonder huisvesting
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 3.535
▼ 95,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 7.906
▲ 80,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
11,5 %
▲ 8,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 5.891 | ▼ 94,0 % | € 99.012 | € 105.046 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 5.492 | ▼ 94,4 % | € 98.625 | € 104.520 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 3.535 | ▼ 95,1 % | € 71.872 | € 83.375 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 7.906 | ▲ 80,9 % | € 4.372 | € 2.500 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 61.026 | ▼ 60,7 % | € 155.452 | € 149.511 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 68.932 | ▼ 56,9 % | € 159.824 | € 152.011 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 11,5 % | ▲ 8,7 ptn | 2,7 % | 1,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Huttelaan 49, 3001 Leuven
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-22
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Leonardo Sport Horses?
Het ondernemingsnummer van Leonardo Sport Horses is 0728.503.454. Het btw-nummer is BE 0728.503.454.
Wanneer werd Leonardo Sport Horses opgericht?
Leonardo Sport Horses werd opgericht op 14 juni 2019, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Leonardo Sport Horses?
De maatschappelijke zetel van Leonardo Sport Horses is Huttelaan 49, 3001 Leuven.
Wat doet Leonardo Sport Horses?
De hoofdactiviteit van Leonardo Sport Horses is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).
Hoeveel werknemers heeft Leonardo Sport Horses?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Leonardo Sport Horses geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Leonardo Sport Horses?
Leonardo Sport Horses vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 5.891 in 2025. De winst van het boekjaar was € 3.535.
Is Leonardo Sport Horses bereikbaar via Peppol?
Ja. Leonardo Sport Horses staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0728503454 en 9925:BE0728503454 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Leonardo Sport Horses?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 7.906, een solvabiliteit van 11,5 % en een winst van € 3.535. De winst daalde met 95,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Leonardo Sport Horses failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Leonardo Sport Horses ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Leonardo Sport Horses de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Leonardo Sport Horses, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Leonardo Sport Horses?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Leonardo Sport Horses 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Leonardo Sport Horses?
Het boekjaar van Leonardo Sport Horses eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0728503454
Europese Commissie0728503454
Notarissen (Fednot)