Belgische ondernemingen

Onderneming 0726.906.221

SN INVEST BV

Actief sinds 2019 Normale toestand Besloten Vennootschap Grimbergen

Besloten Vennootschap in Grimbergen, sinds 2019. Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg. Brutomarge € −23k, verlies € 43k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0726.906.221.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -42.962

▼ 3475,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -7.975

▼ 122,8 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0726.906.221
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2019-05-20
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Otto de Mentockplein 7 bus 201, 1853 Grimbergen

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.279Overige detailhandel in voedingsmiddelen, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 42.220Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.320SchrijnwerkNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.331Plaatsen van vloer- en wandtegelsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.341Schilderen van gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.343GlaszettenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.422ChapewerkenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -42.962

▼ 3475,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -7.975

▼ 122,8 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

-4,1 %

▼ 19,4 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ -23.065▼ 244,9 %€ 15.916€ 6.554
Bedrijfswinst (-verlies)€ -33.511▼ 490,1 %€ 8.591€ 3.702
Winst (verlies) van het boekjaar€ -42.962▼ 3475,5 %€ 1.273€ 4.673
Balans
Eigen vermogen€ -7.975▼ 122,8 %€ 34.988€ 33.715
Schulden€ 203.140▲ 4,7 %€ 194.016€ 123.440
Balanstotaal€ 195.165▼ 14,8 %€ 229.004€ 157.155
Solvabiliteit berekend-4,1 %▼ 19,4 ptn15,3 %21,5 %
Schemam01-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Otto de Mentockplein 7 bus 201, 1853 Grimbergen

2.289.539.597 · sinds 2019-05-20

  • 25.401 Smeden van metaal
  • 27.120 Vervaardiging van schakel- en verdeelinrichtingen
  • 27.402 Vervaardiging van verlichtingsapparaten
  • 33.110 Reparatie en onderhoud van producten van metaal
  • 33.140 Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur
  • 33.200 Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
  • 41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen
  • 41.002 Algemene bouw van kantoorgebouwen
  • 41.003 Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
  • 42.219 Bouw van civieltechnische werken voor vloeistoffen, neg
  • 42.220 Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie
  • 42.990 Bouw van andere civieltechnische werken, neg
  • 43.110 Slopen
  • 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken
  • 43.212 Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen
  • 43.221 Sanitaire werkzaamheden
  • 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
  • 43.223 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door andere energiebronnen dan elektriciteit
  • 43.240 Overige bouwinstallatie
  • 43.310 Stukadoorswerk
  • 43.320 Schrijnwerk
  • 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels
  • 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout
  • 43.333 Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen
  • 43.341 Schilderen van gebouwen
  • 43.342 Schilderen van civieltechnische werken
  • 43.343 Glaszetten
  • 43.410 Dakwerkzaamheden
  • 43.421 Waterdichtingswerken van muren
  • 43.422 Chapewerken
  • 43.910 Metselwerk
  • 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
  • 68.121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
  • 68.122 Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten
  • 71.111 Activiteiten van bouwarchitecten
  • 71.111.03 Toezien op de bouwwerkzaamheden (ruwbouw, installatie, afwerking, enz)
  • 71.111.04 Leiden van belangrijke herstellingswerkzaamheden aan gebouwen
  • 71.121 Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
  • 74.130 Interieurontwerp
  • 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
  • 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van SN INVEST?

Het ondernemingsnummer van SN INVEST is 0726.906.221. Het btw-nummer is BE 0726.906.221.

Wanneer werd SN INVEST opgericht?

SN INVEST werd opgericht op 20 mei 2019, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van SN INVEST?

De maatschappelijke zetel van SN INVEST is Otto de Mentockplein 7 bus 201, 1853 Grimbergen.

Wat doet SN INVEST?

De hoofdactiviteit van SN INVEST is: Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg (NACE 47.279); Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43.211).

Hoeveel werknemers heeft SN INVEST?

Volgens de jaarrekening over 2025 had SN INVEST geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van SN INVEST?

SN INVEST vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -23.065 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 42.962.

Is SN INVEST bereikbaar via Peppol?

Ja. SN INVEST staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0726906221 (stand van 27 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is SN INVEST?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -7.975, een solvabiliteit van -4,1 % en een verlies van € 42.962. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst daalde met 3475,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is SN INVEST failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SN INVEST ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft SN INVEST de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van SN INVEST, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt SN INVEST?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SN INVEST 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van SN INVEST?

Het boekjaar van SN INVEST eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid