Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0719.311.022
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2019-01-23
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Lomeersstraat (GRE) 26, 9200 Dendermonde
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 69.101Activiteiten van advocaten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 60.399
▲ 45,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 185.325
▲ 22,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
82,8 %
▼ 3,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 82.087 | ▲ 31,0 % | € 62.670 | € 31.002 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 79.872 | ▲ 31,8 % | € 60.586 | € 28.530 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 60.399 | ▲ 45,5 % | € 41.503 | € 21.478 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 185.325 | ▲ 22,4 % | € 151.409 | € 109.906 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 38.539 | ▲ 55,7 % | € 24.758 | € 16.888 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 223.863 | ▲ 27,1 % | € 176.167 | € 126.793 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 82,8 % | ▼ 3,2 ptn | 85,9 % | 86,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Lomeersstraat (GRE) 26, 9200 Dendermonde
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-05-22
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-03-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-04-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Advocatenkantoor Annouk Segers?
Het ondernemingsnummer van Advocatenkantoor Annouk Segers is 0719.311.022. Het btw-nummer is BE 0719.311.022.
Wanneer werd Advocatenkantoor Annouk Segers opgericht?
Advocatenkantoor Annouk Segers werd opgericht op 23 januari 2019, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Advocatenkantoor Annouk Segers?
De maatschappelijke zetel van Advocatenkantoor Annouk Segers is Lomeersstraat (GRE) 26, 9200 Dendermonde.
Wat doet Advocatenkantoor Annouk Segers?
De hoofdactiviteit van Advocatenkantoor Annouk Segers is: Activiteiten van advocaten (NACE 69.101).
Hoeveel werknemers heeft Advocatenkantoor Annouk Segers?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Advocatenkantoor Annouk Segers geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Advocatenkantoor Annouk Segers?
Advocatenkantoor Annouk Segers vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 82.087 in 2025. De winst van het boekjaar was € 60.399.
Is Advocatenkantoor Annouk Segers bereikbaar via Peppol?
Ja. Advocatenkantoor Annouk Segers staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0719311022 en 9925:BE0719311022 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Advocatenkantoor Annouk Segers?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 185.325, een solvabiliteit van 82,8 % en een winst van € 60.399. De winst steeg met 45,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Advocatenkantoor Annouk Segers failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Advocatenkantoor Annouk Segers ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Advocatenkantoor Annouk Segers de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Advocatenkantoor Annouk Segers, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Advocatenkantoor Annouk Segers?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Advocatenkantoor Annouk Segers 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Advocatenkantoor Annouk Segers?
Het boekjaar van Advocatenkantoor Annouk Segers eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0719311022
Europese Commissie0719311022
Notarissen (Fednot)