Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0718.710.711
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2019-01-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Fabrieksstraat 92 bus b, 3900 Pelt
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 56.112Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
- 56.210Catering van evenementen
- 56.210Catering van evenementen
- 82.300Organisatie van congressen en beurzen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 46.873
▼ 56,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 191.558
▲ 6,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
49,9 %
▲ 0,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 325.646 | ▼ 11,8 % | € 369.152 | € 262.584 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 64.985 | ▼ 53,5 % | € 139.795 | € 156.369 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 46.873 | ▼ 56,0 % | € 106.597 | € 121.765 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 191.558 | ▲ 6,4 % | € 179.980 | € 84.583 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 192.433 | ▲ 3,0 % | € 186.828 | € 349.992 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 383.991 | ▲ 4,7 % | € 366.808 | € 434.574 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 49,9 % | ▲ 0,8 ptn | 49,1 % | 19,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Fabrieksstraat 92 bus B, 3900 Pelt
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-26
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-20
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-17
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van ART OF STYLE?
Het ondernemingsnummer van ART OF STYLE is 0718.710.711. Het btw-nummer is BE 0718.710.711.
Wanneer werd ART OF STYLE opgericht?
ART OF STYLE werd opgericht op 15 januari 2019, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van ART OF STYLE?
De maatschappelijke zetel van ART OF STYLE is Fabrieksstraat 92 bus b, 3900 Pelt.
Wat doet ART OF STYLE?
De hoofdactiviteit van ART OF STYLE is: Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden (NACE 56.112); Catering van evenementen (NACE 56.210).
Hoeveel werknemers heeft ART OF STYLE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had ART OF STYLE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van ART OF STYLE?
ART OF STYLE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 325.646 in 2025. De winst van het boekjaar was € 46.873.
Is ART OF STYLE bereikbaar via Peppol?
Ja. ART OF STYLE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0718710711 en 9925:BE0718710711 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is ART OF STYLE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 191.558, een solvabiliteit van 49,9 % en een winst van € 46.873. De winst daalde met 56,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is ART OF STYLE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ART OF STYLE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft ART OF STYLE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van ART OF STYLE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 26 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt ART OF STYLE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ART OF STYLE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van ART OF STYLE?
Het boekjaar van ART OF STYLE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0718710711
Europese Commissie0718710711
Notarissen (Fednot)