Belgische ondernemingen

Onderneming 0715.951.951

AX Management BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Schilde · sinds 2018

Besloten Vennootschap in Schilde, sinds 2018. Handel in eigen onroerend goed. Brutomarge € 269k, winst € 170k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0715.951.951.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 169.978

▲ 55,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 123.800

▼ 46,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0715.951.951
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2018-12-18
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Cirkellaan 9, 2970 Schilde

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 68.110Handel in eigen onroerend goedHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 51.100Personenvervoer door de luchtNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 169.978

▲ 55,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 123.800

▼ 46,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

12,3 %

▼ 15,0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 269.129▲ 46,2 %€ 184.054€ 176.512
Bedrijfswinst (-verlies)€ 244.665▲ 51,3 %€ 161.718€ 164.522
Winst (verlies) van het boekjaar€ 169.978▲ 55,7 %€ 109.145€ 127.253
Balans
Eigen vermogen€ 123.800▼ 46,2 %€ 229.945€ 247.465
Schulden€ 879.772▲ 44,0 %€ 611.080€ 813.806
Balanstotaal€ 1.003.572▲ 19,3 %€ 841.026€ 1.061.271
Solvabiliteit berekend12,3 %▼ 15,0 ptn27,3 %23,3 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Cirkellaan 9, 2970 Schilde

2.284.844.797 · sinds 2018-12-18

51.100 Personenvervoer door de lucht; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van AX Management?

Het ondernemingsnummer van AX Management is 0715.951.951. Het btw-nummer is BE 0715.951.951.

Wanneer werd AX Management opgericht?

AX Management werd opgericht op 18 december 2018, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van AX Management?

De maatschappelijke zetel van AX Management is Cirkellaan 9, 2970 Schilde.

Wat doet AX Management?

De hoofdactiviteit van AX Management is: Handel in eigen onroerend goed (NACE 68.110).

Hoeveel werknemers heeft AX Management?

Volgens de jaarrekening over 2025 had AX Management geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van AX Management?

AX Management vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 269.129 in 2025. De winst van het boekjaar was € 169.978.

Is AX Management bereikbaar via Peppol?

Ja. AX Management staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0715951951 en 9925:BE0715951951 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is AX Management?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 123.800, een solvabiliteit van 12,3 % en een winst van € 169.978. De winst steeg met 55,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is AX Management failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van AX Management ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft AX Management de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van AX Management, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt AX Management?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft AX Management 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van AX Management?

Het boekjaar van AX Management eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid