Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0715.824.564
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2018-12-14
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Eikendreef 68A, 2310 Rijkevorsel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 78.424
▲ 67,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 301.906
▲ 35,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
59,0 %
▲ 7,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 141.256 | ▲ 42,2 % | € 99.352 | € 66.065 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 115.894 | ▲ 62,1 % | € 71.510 | € 37.735 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 78.424 | ▲ 67,4 % | € 46.855 | € 22.541 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 301.906 | ▲ 35,1 % | € 223.482 | € 176.627 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 210.024 | ▼ 0,1 % | € 210.201 | € 214.855 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 511.930 | ▲ 18,0 % | € 433.683 | € 391.482 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 59,0 % | ▲ 7,4 ptn | 51,5 % | 45,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Eikendreef 68 bus A, 2310 Rijkevorsel
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-11
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-12
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-21
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van SENBRO BOUWWERKEN?
Het ondernemingsnummer van SENBRO BOUWWERKEN is 0715.824.564. Het btw-nummer is BE 0715.824.564.
Wanneer werd SENBRO BOUWWERKEN opgericht?
SENBRO BOUWWERKEN werd opgericht op 14 december 2018, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van SENBRO BOUWWERKEN?
De maatschappelijke zetel van SENBRO BOUWWERKEN is Eikendreef 68A, 2310 Rijkevorsel.
Wat doet SENBRO BOUWWERKEN?
De hoofdactiviteit van SENBRO BOUWWERKEN is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001).
Hoeveel werknemers heeft SENBRO BOUWWERKEN?
Volgens de jaarrekening over 2025 had SENBRO BOUWWERKEN geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van SENBRO BOUWWERKEN?
SENBRO BOUWWERKEN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 141.256 in 2025. De winst van het boekjaar was € 78.424.
Is SENBRO BOUWWERKEN bereikbaar via Peppol?
Ja. SENBRO BOUWWERKEN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0715824564 en 9925:BE0715824564 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is SENBRO BOUWWERKEN?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 301.906, een solvabiliteit van 59,0 % en een winst van € 78.424. De winst steeg met 67,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is SENBRO BOUWWERKEN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SENBRO BOUWWERKEN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft SENBRO BOUWWERKEN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van SENBRO BOUWWERKEN, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 11 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt SENBRO BOUWWERKEN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SENBRO BOUWWERKEN 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van SENBRO BOUWWERKEN?
Het boekjaar van SENBRO BOUWWERKEN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0715824564
Europese Commissie0715824564
Notarissen (Fednot)