Belgische ondernemingen

Onderneming 0715.472.196

GARAGE MOTORSPORT BV

Actief sinds 2018 Normale toestand Besloten Vennootschap Houthalen-Helchteren

Besloten Vennootschap in Houthalen-Helchteren, sinds 2018. Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen. Brutomarge € 99k, winst € 42k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0715.472.196.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 41.763

▲ 553,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 83.096

▲ 101,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0715.472.196
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2018-12-04
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Europarklaan 1082, 3530 Houthalen-Helchteren

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.820Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Hoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.720Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.812Detailhandel in andere motorvoertuigen (> 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.110Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 41.763

▲ 553,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 83.096

▲ 101,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

13,2 %

▲ 6,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 98.718▲ 142,2 %€ 40.756€ 67.706
Bedrijfswinst (-verlies)€ 61.167▲ 2690,9 %€ 2.192€ 31.277
Winst (verlies) van het boekjaar€ 41.763▲ 553,4 %€ -9.210€ 15.124
Balans
Eigen vermogen€ 83.096▲ 101,0 %€ 41.333€ 50.543
Schulden€ 546.248▼ 2,3 %€ 558.983€ 577.495
Balanstotaal€ 629.343▲ 4,8 %€ 600.316€ 628.038
Solvabiliteit berekend13,2 %▲ 6,3 ptn6,9 %8,0 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Europark 1082, 3530 Houthalen-Helchteren

2.282.618.747 · sinds 2018-12-04

  • 27.200 Vervaardiging van batterijen en accumulatoren
  • 27.200.01 Vervaardiging van elektrische elementen en elektrische batterijen, inclusief batterijen voor motorvoertuigen
  • 27.402 Vervaardiging van verlichtingsapparaten
  • 28.110 Vervaardiging van motoren en turbines, exclusief motoren voor luchtvaartuigen, motorvoertuigen en bromfietsen
  • 29.100 Vervaardiging van motorvoertuigen
  • 29.100.01 Vervaardiging van personenauto's
  • 29.100.02 Vervaardiging van bedrijfsvoertuigen : vracht- en bestelwagens, trekkers voor opleggers, dumpers voor het gebruik in het terrein, kraan- en takelwagens, enz
  • 29.100.03 Vervaardiging van chassis voor motorvoertuigen
  • 29.100.04 Vervaardiging van andere motorvoertuigen : sneeuwscooters en golfkarretjes, amfibievoertuigen, brandweerwagens, straatvegerauto's, enz
  • 29.201 Vervaardiging van carrosserieën voor motorvoertuigen
  • 29.202 Vervaardiging van aanhangwagens, opleggers en caravans
  • 29.310 Vervaardiging van elektrische en elektronische benodigdheden voor motorvoertuigen
  • 29.320 Vervaardiging van andere delen en toebehoren voor motorvoertuigen
  • 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken
  • 43.211.01 Installatie van elektrische bedrading en toebehoren
  • 43.211.02 Installatie van de bedrading voor telefooninstallaties en computersystemen
  • 43.211.03 Installatie van bewakingssystemen en alarminstallaties tegen diefstal
  • 43.212 Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen
  • 46.720 Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen
  • 46.720.02 Groothandel in banden voor motorvoertuigen
  • 47.811 Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 47.812 Detailhandel in andere motorvoertuigen (> 3,5 ton)
  • 47.820 Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
  • 47.820.02 Kleinhandel in banden voor motorvoertuigen
  • 71.201 Technische controle van motorvoertuigen
  • 77.110 Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen
  • 95.313 Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelen
  • 95.314 Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
  • 95.316 Wassen en poetsen van motorvoertuigen
  • 95.319 Onderhoud en reparatie van motorvoertuigen, neg
  • 95.319.01 Installatie van onderdelen en accessoires, inclusief de ombouw- en uitbouwwerkzaamheden
  • 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van GARAGE MOTORSPORT?

Het ondernemingsnummer van GARAGE MOTORSPORT is 0715.472.196. Het btw-nummer is BE 0715.472.196.

Wanneer werd GARAGE MOTORSPORT opgericht?

GARAGE MOTORSPORT werd opgericht op 4 december 2018, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van GARAGE MOTORSPORT?

De maatschappelijke zetel van GARAGE MOTORSPORT is Europarklaan 1082, 3530 Houthalen-Helchteren.

Wat doet GARAGE MOTORSPORT?

De hoofdactiviteit van GARAGE MOTORSPORT is: Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen (NACE 47.820); Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 95.311).

Hoeveel werknemers heeft GARAGE MOTORSPORT?

Volgens de jaarrekening over 2025 had GARAGE MOTORSPORT geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van GARAGE MOTORSPORT?

GARAGE MOTORSPORT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 98.718 in 2025. De winst van het boekjaar was € 41.763.

Is GARAGE MOTORSPORT bereikbaar via Peppol?

Ja. GARAGE MOTORSPORT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0715472196 en 9925:BE0715472196 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is GARAGE MOTORSPORT?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 83.096, een solvabiliteit van 13,2 % en een winst van € 41.763. De winst steeg met 553,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is GARAGE MOTORSPORT failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GARAGE MOTORSPORT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft GARAGE MOTORSPORT de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van GARAGE MOTORSPORT, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 23 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt GARAGE MOTORSPORT?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GARAGE MOTORSPORT 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van GARAGE MOTORSPORT?

Het boekjaar van GARAGE MOTORSPORT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid