Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0714.921.870
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2018-11-29
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Terheidelaan 3, 3110 Rotselaar
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.951Activiteiten op het gebied van kinesitherapie
- 86.995Activiteiten op het gebied van voeding
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 21.183
▲ 43,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 100.189
▲ 26,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
70,6 %
▲ 6,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 28.744 | ▲ 22,4 % | € 23.494 | € 26.428 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 28.285 | ▲ 22,4 % | € 23.106 | € 24.923 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 21.183 | ▲ 43,1 % | € 14.798 | € 17.383 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 100.189 | ▲ 26,8 % | € 79.006 | € 64.208 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 41.701 | ▼ 6,2 % | € 44.471 | € 36.427 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 141.891 | ▲ 14,9 % | € 123.477 | € 100.634 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 70,6 % | ▲ 6,6 ptn | 64,0 % | 63,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Terheidelaan 3, 3110 Rotselaar
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-28
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Kinepraktijk Wietse?
Het ondernemingsnummer van Kinepraktijk Wietse is 0714.921.870. Het btw-nummer is BE 0714.921.870.
Wanneer werd Kinepraktijk Wietse opgericht?
Kinepraktijk Wietse werd opgericht op 29 november 2018, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Kinepraktijk Wietse?
De maatschappelijke zetel van Kinepraktijk Wietse is Terheidelaan 3, 3110 Rotselaar.
Wat doet Kinepraktijk Wietse?
De hoofdactiviteit van Kinepraktijk Wietse is: Activiteiten op het gebied van kinesitherapie (NACE 86.951).
Hoeveel werknemers heeft Kinepraktijk Wietse?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Kinepraktijk Wietse geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Kinepraktijk Wietse?
Kinepraktijk Wietse vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 28.744 in 2025. De winst van het boekjaar was € 21.183.
Is Kinepraktijk Wietse bereikbaar via Peppol?
Ja. Kinepraktijk Wietse staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0714921870 en 9925:BE0714921870 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Kinepraktijk Wietse?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 100.189, een solvabiliteit van 70,6 % en een winst van € 21.183. De winst steeg met 43,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Kinepraktijk Wietse failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Kinepraktijk Wietse ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Kinepraktijk Wietse de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Kinepraktijk Wietse, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Kinepraktijk Wietse?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Kinepraktijk Wietse 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Kinepraktijk Wietse?
Het boekjaar van Kinepraktijk Wietse eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0714921870
Europese Commissie0714921870
Notarissen (Fednot)