Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0713.589.210
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2018-11-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée de Bastogne,Sibret 61 bus 3, 6640 Vaux-sur-Sûre
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 75.000Veterinaire diensten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 96.385
▲ 133,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 90.789
▼ 53,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
28,3 %
▼ 45,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 138.803 | ▲ 118,1 % | € 63.638 | € 39.960 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 130.880 | ▲ 150,3 % | € 52.299 | € 26.664 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 96.385 | ▲ 133,7 % | € 41.237 | € 65.363 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 90.789 | ▼ 53,3 % | € 194.403 | € 178.167 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 229.606 | ▲ 232,6 % | € 69.030 | € 85.218 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 320.394 | ▲ 21,6 % | € 263.433 | € 263.385 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 28,3 % | ▼ 45,5 ptn | 73,8 % | 67,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Chaussée de Bastogne,Sibret 61 bus 3, 6640 Vaux-sur-Sûre
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-26
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-10-06
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Vétérinaire Julien Vranken?
Het ondernemingsnummer van Vétérinaire Julien Vranken is 0713.589.210. Het btw-nummer is BE 0713.589.210.
Wanneer werd Vétérinaire Julien Vranken opgericht?
Vétérinaire Julien Vranken werd opgericht op 15 november 2018, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Vétérinaire Julien Vranken?
De maatschappelijke zetel van Vétérinaire Julien Vranken is Chaussée de Bastogne,Sibret 61 bus 3, 6640 Vaux-sur-Sûre.
Wat doet Vétérinaire Julien Vranken?
De hoofdactiviteit van Vétérinaire Julien Vranken is: Veterinaire diensten (NACE 75.000).
Hoeveel werknemers heeft Vétérinaire Julien Vranken?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Vétérinaire Julien Vranken geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Vétérinaire Julien Vranken?
Vétérinaire Julien Vranken vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 138.803 in 2025. De winst van het boekjaar was € 96.385.
Is Vétérinaire Julien Vranken bereikbaar via Peppol?
Ja. Vétérinaire Julien Vranken staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0713589210 en 9925:BE0713589210 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Vétérinaire Julien Vranken?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 90.789, een solvabiliteit van 28,3 % en een winst van € 96.385. De winst steeg met 133,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Vétérinaire Julien Vranken failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Vétérinaire Julien Vranken ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Vétérinaire Julien Vranken de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Vétérinaire Julien Vranken, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 26 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Vétérinaire Julien Vranken?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Vétérinaire Julien Vranken 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Vétérinaire Julien Vranken?
Het boekjaar van Vétérinaire Julien Vranken eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0713589210
Europese Commissie0713589210
Notarissen (Fednot)