Belgische ondernemingen

Onderneming 0711.973.961

BAB CLEANING BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Anderlecht · sinds 2018

Besloten Vennootschap in Anderlecht, sinds 2018. Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging. Omzet € 156k, winst € 24k (2025). Ondernemingsnummer en btw-nummer 0711.973.961.

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 24.131

▲ 55,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 105.001

▲ 29,8 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0711.973.961
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2018-10-23
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Walcourtstraat 152 bus 1.1., 1070 Anderlecht

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 81.220Overige reiniging van gebouwen; industriële reinigingHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.319Groothandel in groenten en fruit, muv consumptieaardappelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.230Andere reinigingsactiviteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.100Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantorenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 24.131

▲ 55,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 105.001

▲ 29,8 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

89,2 %

▲ 1,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 155.690▼ 4,1 %€ 162.384€ 217.797
Brutomarge€ 66.170▲ 180,3 %€ 23.610€ 27.963
Bedrijfswinst (-verlies)€ 27.796▲ 28,2 %€ 21.676€ 26.923
Winst (verlies) van het boekjaar€ 24.131▲ 55,0 %€ 15.565€ 19.654
Balans
Eigen vermogen€ 105.001▲ 29,8 %€ 80.869€ 65.305
Schulden€ 12.718▲ 14,7 %€ 11.085€ 23.322
Balanstotaal€ 117.718▲ 28,0 %€ 91.955€ 88.627
Solvabiliteit berekend89,2 %▲ 1,3 ptn87,9 %73,7 %
Schemam81-fm01-fm01-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Walcourtstraat 152 bus 1.1, 1070 Anderlecht

2.281.818.102 · sinds 2018-11-21

56.210 Catering van evenementen; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging; 81.220.01 Reinigen van het interieur van allerlei gebouwen : kantoren, fabrieken, werkplaatsen, allerlei commerciële gebouwen, appartementsgebouwen, enz; 81.220.02 Lappen van ramen; 41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen; 41.002 Algemene bouw van kantoorgebouwen; 41.003 Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen; 46.319 Groothandel in groenten en fruit, muv consumptieaardappelen; 81.220.03 Schoorsteenvegen en het schoonmaken van vuurplaatsen, kachels, ovens, ketels van centrale verwarming, ventilatiekanalen en uitlaatsystemen; 81.230.01 Desinfecteren en het bestrijden van ongedierte in gebouwen, schepen, treinen, enz; 81.230.02 Reinigen van treinen, bussen, vliegtuigen, schepen, enz, inclusief olietankers; 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van BAB CLEANING?

Het ondernemingsnummer van BAB CLEANING is 0711.973.961. Het btw-nummer is BE 0711.973.961.

Wanneer werd BAB CLEANING opgericht?

BAB CLEANING werd opgericht op 23 oktober 2018, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van BAB CLEANING?

De maatschappelijke zetel van BAB CLEANING is Walcourtstraat 152 bus 1.1., 1070 Anderlecht.

Wat doet BAB CLEANING?

De hoofdactiviteit van BAB CLEANING is: Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging (NACE 81.220).

Hoeveel werknemers heeft BAB CLEANING?

Volgens de jaarrekening over 2025 had BAB CLEANING geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van BAB CLEANING?

In 2025 had BAB CLEANING een omzet van € 155.690. De winst van het boekjaar was € 24.131.

Is BAB CLEANING bereikbaar via Peppol?

Ja. BAB CLEANING staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0711973961 en 9925:BE0711973961 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is BAB CLEANING?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 105.001, een solvabiliteit van 89,2 % en een winst van € 24.131. De winst steeg met 55,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is BAB CLEANING failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BAB CLEANING ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft BAB CLEANING de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van BAB CLEANING, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wanneer eindigt het boekjaar van BAB CLEANING?

Het boekjaar van BAB CLEANING eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid