Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0705.878.403
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2018-09-26
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Clemenceaulaan 48, 1070 Anderlecht
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.419Groothandel in overig textiel
- 47.789Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -3.362
▼ 191,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 10.260
▼ 18,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
46,4 %
▼ 12,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 69.690 | ▲ 30,5 % | € 53.395 | € 45.141 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -3.308 | ▼ 171,2 % | € 4.648 | € 2.780 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -3.308 | ▼ 171,2 % | € 4.648 | € 2.780 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -3.362 | ▼ 191,5 % | € 3.675 | € 2.653 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 10.260 | ▼ 18,7 % | € 12.622 | € 8.947 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 11.873 | ▲ 34,7 % | € 8.814 | € 8.331 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 22.133 | ▲ 3,3 % | € 21.436 | € 17.277 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 46,4 % | ▼ 12,5 ptn | 58,9 % | 51,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-a | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Brogniezstraat 40, 1070 Anderlecht
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-19
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-09
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-16
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van TAHA FASHION?
Het ondernemingsnummer van TAHA FASHION is 0705.878.403. Het btw-nummer is BE 0705.878.403.
Wanneer werd TAHA FASHION opgericht?
TAHA FASHION werd opgericht op 26 september 2018, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van TAHA FASHION?
De maatschappelijke zetel van TAHA FASHION is Clemenceaulaan 48, 1070 Anderlecht.
Wat doet TAHA FASHION?
De hoofdactiviteit van TAHA FASHION is: Groothandel in overig textiel (NACE 46.419).
Hoeveel werknemers heeft TAHA FASHION?
Volgens de jaarrekening over 2025 had TAHA FASHION geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van TAHA FASHION?
In 2025 had TAHA FASHION een omzet van € 69.690. Het boekjaar sloot met een verlies van € 3.362.
Is TAHA FASHION bereikbaar via Peppol?
Ja. TAHA FASHION staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0705878403 en 9925:BE0705878403 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is TAHA FASHION?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 10.260, een solvabiliteit van 46,4 % en een verlies van € 3.362. De winst daalde met 191,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is TAHA FASHION failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TAHA FASHION ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft TAHA FASHION de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van TAHA FASHION, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 19 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt TAHA FASHION?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TAHA FASHION 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van TAHA FASHION?
Het boekjaar van TAHA FASHION eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0705878403
Europese Commissie0705878403
Notarissen (Fednot)