Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0699.819.564
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2018-07-10
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Dorp 37, 2310 Rijkevorsel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 56.301Cafés en bars
- 56.301Cafés en bars
- 56.220Cateringdiensten op contractbasis en overige diensten in verband met maaltijden
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 3.284
▼ 90,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 58.430
▼ 16,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
28,0 %
▼ 7,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 310.397 | ▲ 1,9 % | € 304.692 | € 349.220 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 15.968 | ▼ 57,6 % | € 37.651 | € 21.853 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 3.284 | ▼ 90,8 % | € 35.748 | € 28.251 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 58.430 | ▼ 16,7 % | € 70.146 | € 54.398 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 149.924 | ▲ 17,5 % | € 127.633 | € 128.701 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 208.354 | ▲ 5,3 % | € 197.780 | € 183.099 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 28,0 % | ▼ 7,4 ptn | 35,5 % | 29,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (3)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Dorp 37, 2310 Rijkevorsel
Vestiging
Wetschot 2, 2340 Beerse
Vestiging
Rerum Novarumlaan 31, 2340 Beerse
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-05-07
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-03
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-22
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van RUE MOUR - DEN BOOZE?
Het ondernemingsnummer van RUE MOUR - DEN BOOZE is 0699.819.564. Het btw-nummer is BE 0699.819.564.
Wanneer werd RUE MOUR - DEN BOOZE opgericht?
RUE MOUR - DEN BOOZE werd opgericht op 10 juli 2018, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van RUE MOUR - DEN BOOZE?
De maatschappelijke zetel van RUE MOUR - DEN BOOZE is Dorp 37, 2310 Rijkevorsel.
Wat doet RUE MOUR - DEN BOOZE?
De hoofdactiviteit van RUE MOUR - DEN BOOZE is: Cafés en bars (NACE 56.301).
Hoeveel werknemers heeft RUE MOUR - DEN BOOZE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had RUE MOUR - DEN BOOZE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van RUE MOUR - DEN BOOZE?
RUE MOUR - DEN BOOZE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 310.397 in 2025. De winst van het boekjaar was € 3.284.
Is RUE MOUR - DEN BOOZE bereikbaar via Peppol?
Ja. RUE MOUR - DEN BOOZE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0699819564 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is RUE MOUR - DEN BOOZE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 58.430, een solvabiliteit van 28,0 % en een winst van € 3.284. De winst daalde met 90,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is RUE MOUR - DEN BOOZE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van RUE MOUR - DEN BOOZE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft RUE MOUR - DEN BOOZE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van RUE MOUR - DEN BOOZE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 7 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt RUE MOUR - DEN BOOZE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft RUE MOUR - DEN BOOZE 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van RUE MOUR - DEN BOOZE?
Het boekjaar van RUE MOUR - DEN BOOZE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0699819564
Europese Commissie0699819564
Notarissen (Fednot)