Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0699.574.490
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2018-07-03
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Hundelgemsesteenweg 1054, 9820 Merelbeke-Melle
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 75.000Veterinaire diensten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 92.479
▲ 12,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 383.755
▲ 31,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
61,7 %
▼ 18,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 161.668 | ▲ 32,6 % | € 121.966 | € 92.207 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 139.286 | ▲ 21,1 % | € 115.023 | € 85.430 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 92.479 | ▲ 12,6 % | € 82.107 | € 57.618 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 383.755 | ▲ 31,7 % | € 291.276 | € 222.769 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 238.199 | ▲ 227,6 % | € 72.702 | € 34.753 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 621.954 | ▲ 70,9 % | € 363.978 | € 257.523 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 61,7 % | ▼ 18,3 ptn | 80,0 % | 86,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Hundelgemsesteenweg 1054, 9820 Merelbeke-Melle
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-10-07
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van DIERENARTS TINEKE BOUW?
Het ondernemingsnummer van DIERENARTS TINEKE BOUW is 0699.574.490. Het btw-nummer is BE 0699.574.490.
Wanneer werd DIERENARTS TINEKE BOUW opgericht?
DIERENARTS TINEKE BOUW werd opgericht op 3 juli 2018, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van DIERENARTS TINEKE BOUW?
De maatschappelijke zetel van DIERENARTS TINEKE BOUW is Hundelgemsesteenweg 1054, 9820 Merelbeke-Melle.
Wat doet DIERENARTS TINEKE BOUW?
De hoofdactiviteit van DIERENARTS TINEKE BOUW is: Veterinaire diensten (NACE 75.000).
Hoeveel werknemers heeft DIERENARTS TINEKE BOUW?
Volgens de jaarrekening over 2025 had DIERENARTS TINEKE BOUW geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van DIERENARTS TINEKE BOUW?
DIERENARTS TINEKE BOUW vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 161.668 in 2025. De winst van het boekjaar was € 92.479.
Is DIERENARTS TINEKE BOUW bereikbaar via Peppol?
Ja. DIERENARTS TINEKE BOUW staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0699574490 en 9925:BE0699574490 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is DIERENARTS TINEKE BOUW?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 383.755, een solvabiliteit van 61,7 % en een winst van € 92.479. De winst steeg met 12,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is DIERENARTS TINEKE BOUW failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DIERENARTS TINEKE BOUW ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft DIERENARTS TINEKE BOUW de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van DIERENARTS TINEKE BOUW, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt DIERENARTS TINEKE BOUW?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DIERENARTS TINEKE BOUW 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van DIERENARTS TINEKE BOUW?
Het boekjaar van DIERENARTS TINEKE BOUW eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0699574490
Europese Commissie0699574490
Notarissen (Fednot)