Belgische ondernemingen

Onderneming 0695.611.546

SAVINCI BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Putte · sinds 2018

Besloten Vennootschap in Putte, sinds 2018. Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Brutomarge € 50k, winst € 25k (2024). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0695.611.546.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ 24.562

▲ 17,8 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 130.825

▲ 23,1 % t.o.v. 2023

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0695.611.546
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2018-05-02
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2024
Maatschappelijke zetel
Kalkoenstraat 2, 2580 Putte

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.400Detailhandel in ICT-apparatuurNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 63.100Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.201Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ 24.562

▲ 17,8 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 130.825

▲ 23,1 % t.o.v. 2023

Solvabiliteit 2024

81,1 %

▲ 11,9 ptn t.o.v. 2023

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2024Δ2023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 50.143▲ 11,7 %€ 44.891
Bedrijfswinst (-verlies)€ 31.952▲ 16,6 %€ 27.402
Winst (verlies) van het boekjaar€ 24.562▲ 17,8 %€ 20.855
Balans
Eigen vermogen€ 130.825▲ 23,1 %€ 106.263
Schulden€ 30.422▼ 35,6 %€ 47.225
Balanstotaal€ 161.246▲ 5,1 %€ 153.488
Solvabiliteit berekend81,1 %▲ 11,9 ptn69,2 %
Schemam87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Kalkoenstraat 2, 2580 Putte

2.275.676.418 · sinds 2018-05-02

62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten; 62.200.01 Verlenen van advies aan de gebruikers over soorten computers (hardware) en hun configuratie en de toepassing van bijbehorende programmatuur (software); 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten; 47.400 Detailhandel in ICT-apparatuur; 74.201 Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van SAVINCI?

Het ondernemingsnummer van SAVINCI is 0695.611.546. Het btw-nummer is BE 0695.611.546.

Wanneer werd SAVINCI opgericht?

SAVINCI werd opgericht op 2 mei 2018, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van SAVINCI?

De maatschappelijke zetel van SAVINCI is Kalkoenstraat 2, 2580 Putte.

Wat doet SAVINCI?

De hoofdactiviteit van SAVINCI is: Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62.200).

Hoeveel werknemers heeft SAVINCI?

Volgens de jaarrekening over 2024 had SAVINCI geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van SAVINCI?

SAVINCI vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 50.143 in 2024. De winst van het boekjaar was € 24.562.

Is SAVINCI bereikbaar via Peppol?

Ja. SAVINCI staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0695611546 en 9925:BE0695611546 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is SAVINCI?

Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 130.825, een solvabiliteit van 81,1 % en een winst van € 24.562. De winst steeg met 17,8 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is SAVINCI failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SAVINCI ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft SAVINCI de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van SAVINCI, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 29 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.

Wie bestuurt SAVINCI?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SAVINCI 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van SAVINCI?

Het boekjaar van SAVINCI eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid