Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0695.501.183
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2018-04-26
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Heldenstraat 22, 2650 Edegem
- Andere namen
- G.I.S. · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
- 25.110Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 240.877
▲ 1117,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 356.648
▲ 208,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
90,2 %
▲ 72,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -27.091 | ▼ 118,4 % | € 147.088 | € 173.944 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -94.354 | ▼ 359,2 % | € 36.397 | € 82.693 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 240.877 | ▲ 1117,1 % | € 19.791 | € 62.912 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 356.648 | ▲ 208,1 % | € 115.771 | € 95.980 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 38.700 | ▼ 93,0 % | € 554.674 | € 427.610 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 395.347 | ▼ 41,0 % | € 670.445 | € 523.589 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 90,2 % | ▲ 72,9 ptn | 17,3 % | 18,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Heldenstraat 22, 2650 Edegem
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-16
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-10-14
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-10-07
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Garcia Invest & Solutions?
Het ondernemingsnummer van Garcia Invest & Solutions is 0695.501.183. Het btw-nummer is BE 0695.501.183.
Wanneer werd Garcia Invest & Solutions opgericht?
Garcia Invest & Solutions werd opgericht op 26 april 2018, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Garcia Invest & Solutions?
De maatschappelijke zetel van Garcia Invest & Solutions is Heldenstraat 22, 2650 Edegem.
Wat doet Garcia Invest & Solutions?
De hoofdactiviteit van Garcia Invest & Solutions is: Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (NACE 43.350).
Hoeveel werknemers heeft Garcia Invest & Solutions?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Garcia Invest & Solutions geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Garcia Invest & Solutions?
Garcia Invest & Solutions vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -27.091 in 2025. De winst van het boekjaar was € 240.877.
Is Garcia Invest & Solutions bereikbaar via Peppol?
Ja. Garcia Invest & Solutions staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0695501183 en 9925:BE0695501183 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Garcia Invest & Solutions?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 356.648, een solvabiliteit van 90,2 % en een winst van € 240.877. De winst steeg met 1117,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Garcia Invest & Solutions failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Garcia Invest & Solutions ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Garcia Invest & Solutions de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Garcia Invest & Solutions, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Garcia Invest & Solutions?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Garcia Invest & Solutions 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Garcia Invest & Solutions?
Het boekjaar van Garcia Invest & Solutions eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0695501183
Europese Commissie0695501183
Notarissen (Fednot)