Belgische ondernemingen

Onderneming 0692.827.349

Asbest Care NV

Actief sinds 2018 Normale toestand Naamloze vennootschap Beringen

Naamloze vennootschap in Beringen, sinds 2018. Sanering en ander afvalbeheer. Brutomarge € 2,0 M, verlies € 3k (2025). 4 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0692.827.349.

Huidige bestuurders

4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -3.077

▼ 102,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 384.936

▼ 0,8 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0692.827.349
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2018-03-22
Personeel
27,8 VTE
Maatschappelijke zetel
Buntjesstraat 39, 3583 Beringen

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 39.000Sanering en ander afvalbeheerHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 39.000Sanering en ander afvalbeheerHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 43.120Bouwrijp maken van terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.240Overige bouwinstallatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.220Overige reiniging van gebouwen; industriële reinigingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.230Andere reinigingsactiviteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

4 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -3.077

▼ 102,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 384.936

▼ 0,8 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

15,8 %

▼ 9,5 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 2.000.564▼ 23,8 %€ 2.626.834€ 2.197.044
Bedrijfswinst (-verlies)€ 67.265▼ 67,4 %€ 206.390€ 140.655
Winst (verlies) van het boekjaar€ -3.077▼ 102,4 %€ 128.114€ 37.608
Balans
Eigen vermogen€ 384.936▼ 0,8 %€ 388.013€ 259.899
Schulden€ 2.051.354▲ 79,0 %€ 1.146.209€ 1.225.895
Balanstotaal€ 2.436.290▲ 58,8 %€ 1.534.222€ 1.485.794
Solvabiliteit berekend15,8 %▼ 9,5 ptn25,3 %17,5 %
Personeel
Voltijdse equivalenten27,8▼ 10,438,235,9
Schemam01-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Buntjesstraat 39, 3583 Beringen

2.275.156.774 · sinds 2018-03-22

  • 38.120 Inzameling van gevaarlijk afval
  • 38.230 Andere terugwinning uit afval
  • 38.320 Storten of permanent opslaan
  • 39.000 Sanering en ander afvalbeheer
  • 43.120 Bouwrijp maken van terreinen
  • 43.120.05 Ruimen van bouwterreinen
  • 43.240 Overige bouwinstallatie
  • 46.839 Groothandel in overige bouwmaterialen
  • 71.121.01 Uitwerking en realisatie van projecten op het gebied van de elektriciteit en elektronica, mijnbouw, chemie, machine- en werktuigbouw, industriële systeemontwikkeling, veiligheid, enz
  • 71.121.04 Uitwerking van projecten op het gebied van de burgerlijke en utiliteitsbouw, de weg- en waterbouw en het verkeer
  • 71.209 Overige technische testen en toetsen
  • 71.209.01 Testen en analyseren van materialen, producten, installaties, enz in verband met hun samenstelling, fysische eigenschappen, prestaties en overeenstemming met vooropgestelde normen of met lastenkohier
  • 71.209.03 Metingen in verband met de zuiverheid van water of lucht, metingen van radioactiviteit en dergelijke, analyses van potentiële bronnen van verontreiniging (rook, afvalwater, enz)
  • 74.999 Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg
  • 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
  • 81.230 Andere reinigingsactiviteiten
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 39.000 Sanering en ander afvalbeheer

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Asbest Care?

Het ondernemingsnummer van Asbest Care is 0692.827.349. Het btw-nummer is BE 0692.827.349.

Wanneer werd Asbest Care opgericht?

Asbest Care werd opgericht op 22 maart 2018, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Asbest Care?

De maatschappelijke zetel van Asbest Care is Buntjesstraat 39, 3583 Beringen.

Wat doet Asbest Care?

De hoofdactiviteit van Asbest Care is: Sanering en ander afvalbeheer (NACE 39.000).

Hoeveel werknemers heeft Asbest Care?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Asbest Care gemiddeld 27,8 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Asbest Care?

Asbest Care vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 2.000.564 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 3.077.

Is Asbest Care bereikbaar via Peppol?

Ja. Asbest Care staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0692827349 en 9925:BE0692827349 (stand van 27 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Asbest Care?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 384.936, een solvabiliteit van 15,8 % en een verlies van € 3.077. De winst daalde met 102,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Asbest Care failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Asbest Care ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Asbest Care de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Asbest Care, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 18 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt Asbest Care?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Asbest Care 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Asbest Care?

Het boekjaar van Asbest Care eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid