Belgische ondernemingen

Onderneming 0692.778.948

Balo Signature BV

Actief sinds 2018 Normale toestand Besloten Vennootschap Mol

Besloten Vennootschap in Mol, sinds 2018. Activiteiten van interieurarchitecten. Brutomarge € 19k, winst € 3k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0692.778.948.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 2.992

▼ 4,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 33.914

▲ 9,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0692.778.948
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2018-03-21
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Peerdskerkhof 37, 2400 Mol

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 71.112Activiteiten van interieurarchitectenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 31.009Vervaardiging van andere meubelen, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.551Detailhandel in huismeubilairNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.120Grafisch ontwerp en visuele communicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 2.992

▼ 4,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 33.914

▲ 9,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

34,7 %

▲ 5,8 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 19.342▼ 1,9 %€ 19.722€ 25.426
Bedrijfswinst (-verlies)€ 3.613▼ 7,1 %€ 3.889€ 9.636
Winst (verlies) van het boekjaar€ 2.992▼ 4,2 %€ 3.122€ 8.548
Balans
Eigen vermogen€ 33.914▲ 9,7 %€ 30.922€ 27.800
Schulden€ 63.695▼ 15,9 %€ 75.747€ 86.201
Balanstotaal€ 97.609▼ 8,5 %€ 106.670€ 114.002
Solvabiliteit berekend34,7 %▲ 5,8 ptn29,0 %24,4 %
Schemam07-fm07-fm07-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Peerdskerkhof 37, 2400 Mol

2.274.160.545 · sinds 2018-03-21

  • 18.130.05 Overige grafische activiteiten
  • 31.001.01 Vervaardiging van speciale winkelmeubels, toonbanken, vitrines, rekken, enz, overwegend van metaal
  • 31.001.02 Vervaardiging van meubels voor werkplaatsen, kantoormeubels, meubels voor restaurants, scholen, enz, overwegend van metaal
  • 31.001.03 Vervaardiging van speciale winkelmeubels, toonbanken, vitrines, rekken, enz, overwegend van andere materialen dan metaal
  • 31.001.04 Vervaardiging van meubels voor werkplaatsen, kantoormeubels, meubels voor restaurants, scholen, enz overwegend van andere materialen dan metaal
  • 31.001.05 Vervaardiging van stoelen en zitmeubels voor kantoren en werkplaatsen
  • 31.004.01 Vervaardiging van zitmeubels en onderdelen daarvan voor woningen : stoelen, fauteuils, zitbanken, canapés, taboeretten, enz
  • 31.009.01 Vervaardiging van wandkasten, speciale TV-meubels, bijzetmeubels, enz
  • 46.450 Groothandel in parfumerieën en cosmetica
  • 46.471 Groothandel in huismeubilair
  • 46.474 Groothandel in verlichtingsapparatuur
  • 46.494 Groothandel in niet-elektrische huishoudelijke artikelen
  • 46.499.03 Overige groothandel in consumentenartikelen,neg
  • 46.831 Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment
  • 46.833 Groothandel in behang, verf en woningtextiel
  • 47.120.21 Kleinhandel in grote verscheidenheid van goederen waarbij voedings- en genotmiddelen niet overheersen, zoals kleding, meubelen, apparaten, ijzerwaren, cosmetica, sieraden, speelgoed, enz
  • 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
  • 47.530 Detailhandel in tapijten en andere vloerbedekking en wandbekleding
  • 47.530.01 Kleinhandel in tapijten en vloermatten
  • 47.530.02 Kleinhandel in vloerbekleding van kunststof, rubber, enz
  • 47.530.03 Kleinhandel in behang
  • 47.530.04 Detailhandel in overgordijnen
  • 47.551 Detailhandel in huismeubilair
  • 47.551.01 Detailhandel in meubels
  • 47.551.02 Kleinhandel in inbouwkeukens
  • 47.552 Detailhandel in verlichtingsartikelen
  • 47.553 Detailhandel in glas-, porselein- en aardewerk en in niet-elektrische huishoudelijke artikelen
  • 47.553.01 Detailhandel in niet-elektrische huishoudapparaten, messenmakerswerk, vaatwerk, aardewerk, porselein en glaswerk
  • 47.559.01 Detailhandel in artikelen van hout, kurk of vlechtwerk
  • 47.559.02 Gespecialiseerde detailhandel in geschenken mbt de woninginrichting
  • 47.750 Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen
  • 68.121.01 Projectontwikkeling voor de nieuwbouw van individuele woningen of voor renovatiewerken
  • 71.111.03 Toezien op de bouwwerkzaamheden (ruwbouw, installatie, afwerking, enz)
  • 73.110.01 Ontwerpen en voeren van reclame- en promotiecampagnes voor derden via de verschillende media
  • 73.110.03 Ontwerpen van publicitaire teksten en slogans (copywriters)
  • 74.111 Ontwerpen van textielpatronen, kleding, juwelen, meubels en decoratieartikelen
  • 74.120 Grafisch ontwerp en visuele communicatie
  • 74.130 Interieurontwerp
  • 74.140 Overige gespecialiseerde ontwerpactiviteiten
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Balo Signature?

Het ondernemingsnummer van Balo Signature is 0692.778.948. Het btw-nummer is BE 0692.778.948.

Wanneer werd Balo Signature opgericht?

Balo Signature werd opgericht op 21 maart 2018, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Balo Signature?

De maatschappelijke zetel van Balo Signature is Peerdskerkhof 37, 2400 Mol.

Wat doet Balo Signature?

De hoofdactiviteit van Balo Signature is: Activiteiten van interieurarchitecten (NACE 71.112).

Hoeveel werknemers heeft Balo Signature?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Balo Signature geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Balo Signature?

Balo Signature vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 19.342 in 2025. De winst van het boekjaar was € 2.992.

Is Balo Signature bereikbaar via Peppol?

Ja. Balo Signature staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0692778948 en 9925:BE0692778948 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is Balo Signature?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 33.914, een solvabiliteit van 34,7 % en een winst van € 2.992. De winst daalde met 4,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Balo Signature failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Balo Signature ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Balo Signature de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Balo Signature, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 15 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt Balo Signature?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Balo Signature 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Balo Signature?

Het boekjaar van Balo Signature eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid