Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0691.743.226
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2018-03-06
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Stroperijerf(L) 37, 7700 Mouscron
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 11.050Vervaardiging van bier
- 11.060Vervaardiging van mout
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -6.419
▼ 156,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 6.957
▼ 48,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
16,2 %
▼ 21,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -1.908 | ▼ 114,1 % | € 13.572 | € 2.684 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -6.366 | ▼ 155,3 % | € 11.516 | € 384 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -6.419 | ▼ 156,0 % | € 11.468 | € 338 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 6.957 | ▼ 48,0 % | € 13.377 | € -717 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 36.112 | ▲ 60,0 % | € 22.563 | € 31.640 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 43.069 | ▲ 19,8 % | € 35.940 | € 30.923 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 16,2 % | ▼ 21,1 ptn | 37,2 % | -2,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Malcensestraat(L) 42, 7700 Mouscron
Vestiging
André Dujardindreef(L) 1 bus A9, 7700 Mouscron
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-17
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-11
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BRASSERIE BEQUIN?
Het ondernemingsnummer van BRASSERIE BEQUIN is 0691.743.226. Het btw-nummer is BE 0691.743.226.
Wanneer werd BRASSERIE BEQUIN opgericht?
BRASSERIE BEQUIN werd opgericht op 6 maart 2018, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BRASSERIE BEQUIN?
De maatschappelijke zetel van BRASSERIE BEQUIN is Stroperijerf(L) 37, 7700 Mouscron.
Wat doet BRASSERIE BEQUIN?
De hoofdactiviteit van BRASSERIE BEQUIN is: Vervaardiging van bier (NACE 11.050).
Hoeveel werknemers heeft BRASSERIE BEQUIN?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BRASSERIE BEQUIN geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BRASSERIE BEQUIN?
BRASSERIE BEQUIN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -1.908 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 6.419.
Is BRASSERIE BEQUIN bereikbaar via Peppol?
Ja. BRASSERIE BEQUIN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0691743226 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is BRASSERIE BEQUIN?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 6.957, een solvabiliteit van 16,2 % en een verlies van € 6.419. De winst daalde met 156,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BRASSERIE BEQUIN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BRASSERIE BEQUIN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BRASSERIE BEQUIN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BRASSERIE BEQUIN, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 17 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt BRASSERIE BEQUIN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BRASSERIE BEQUIN 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BRASSERIE BEQUIN?
Het boekjaar van BRASSERIE BEQUIN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0691743226
Europese Commissie0691743226
Notarissen (Fednot)