Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0691.720.658
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2018-03-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Neudorfer Strasse 89, 4730 Raeren
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
- 43.110Slopen
- 43.120Bouwrijp maken van terreinen
- 43.230Installatie van isolatie
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
- 68.110Handel in eigen onroerend goed
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -16.931
▼ 225,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 29.739
▼ 36,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
54,5 %
▲ 16,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 115.085 | ▲ 34,9 % | € 85.288 | € 71.285 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -13.729 | ▼ 168,8 % | € 19.953 | € -19.988 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -16.931 | ▼ 225,4 % | € 13.497 | € -22.046 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 29.739 | ▼ 36,3 % | € 46.670 | € 33.174 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 24.830 | ▼ 67,9 % | € 77.322 | € 73.914 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 54.569 | ▼ 56,0 % | € 123.992 | € 107.088 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 54,5 % | ▲ 16,9 ptn | 37,6 % | 31,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Neudorfer Strasse 89, 4730 Raeren
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-14
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-01
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van GEYER BAUUNTERNEHMEN?
Het ondernemingsnummer van GEYER BAUUNTERNEHMEN is 0691.720.658. Het btw-nummer is BE 0691.720.658.
Wanneer werd GEYER BAUUNTERNEHMEN opgericht?
GEYER BAUUNTERNEHMEN werd opgericht op 5 maart 2018, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van GEYER BAUUNTERNEHMEN?
De maatschappelijke zetel van GEYER BAUUNTERNEHMEN is Neudorfer Strasse 89, 4730 Raeren.
Wat doet GEYER BAUUNTERNEHMEN?
De hoofdactiviteit van GEYER BAUUNTERNEHMEN is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001); Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (NACE 43.990).
Hoeveel werknemers heeft GEYER BAUUNTERNEHMEN?
Volgens de jaarrekening over 2025 had GEYER BAUUNTERNEHMEN geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van GEYER BAUUNTERNEHMEN?
GEYER BAUUNTERNEHMEN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 115.085 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 16.931.
Is GEYER BAUUNTERNEHMEN bereikbaar via Peppol?
Ja. GEYER BAUUNTERNEHMEN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0691720658 en 9925:BE0691720658 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is GEYER BAUUNTERNEHMEN?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 29.739, een solvabiliteit van 54,5 % en een verlies van € 16.931. De winst daalde met 225,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is GEYER BAUUNTERNEHMEN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GEYER BAUUNTERNEHMEN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft GEYER BAUUNTERNEHMEN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van GEYER BAUUNTERNEHMEN, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 14 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt GEYER BAUUNTERNEHMEN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GEYER BAUUNTERNEHMEN 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van GEYER BAUUNTERNEHMEN?
Het boekjaar van GEYER BAUUNTERNEHMEN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0691720658
Europese Commissie0691720658
Notarissen (Fednot)