Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0691.577.732
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2018-02-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Ferrer 99, 4100 Seraing
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ -9.520
▼ 469,3 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ -26.800
▼ 55,1 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
-24,2 %
▼ 13,8 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 4.652 | ▼ 72,0 % | € 16.613 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -7.265 | ▼ 243,8 % | € 5.052 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -9.520 | ▼ 469,3 % | € 2.578 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € -26.800 | ▼ 55,1 % | € -17.280 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 137.639 | ▼ 24,8 % | € 182.987 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 110.838 | ▼ 33,1 % | € 165.707 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | -24,2 % | ▼ 13,8 ptn | -10,4 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m07-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Halin 10, 4682 Oupeye
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-10-31
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-10-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van FAN-CAR INVEST?
Het ondernemingsnummer van FAN-CAR INVEST is 0691.577.732. Het btw-nummer is BE 0691.577.732.
Wanneer werd FAN-CAR INVEST opgericht?
FAN-CAR INVEST werd opgericht op 28 februari 2018, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van FAN-CAR INVEST?
De maatschappelijke zetel van FAN-CAR INVEST is Rue Ferrer 99, 4100 Seraing.
Wat doet FAN-CAR INVEST?
De hoofdactiviteit van FAN-CAR INVEST is: Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47.811).
Hoeveel werknemers heeft FAN-CAR INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2024 had FAN-CAR INVEST geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van FAN-CAR INVEST?
FAN-CAR INVEST vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 4.652 in 2024. Het boekjaar sloot met een verlies van € 9.520.
Is FAN-CAR INVEST bereikbaar via Peppol?
FAN-CAR INVEST staat niet in de Peppol Directory (stand van 4 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0691577732; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is FAN-CAR INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € -26.800, een solvabiliteit van -24,2 % en een verlies van € 9.520. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst daalde met 469,3 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is FAN-CAR INVEST failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van FAN-CAR INVEST ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft FAN-CAR INVEST de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van FAN-CAR INVEST, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 31 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt FAN-CAR INVEST?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft FAN-CAR INVEST 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van FAN-CAR INVEST?
Het boekjaar van FAN-CAR INVEST eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0691577732
Europese Commissie0691577732
Notarissen (Fednot)