Belgische ondernemingen

Onderneming 0690.559.133

GI-mpact CommV

Actief Normale toestand Commanditaire vennootschap Aarschot · sinds 2018

Commanditaire vennootschap in Aarschot, sinds 2018. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0690.559.133.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0690.559.133
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2018-02-13
Maatschappelijke zetel
Schoonhovendreef 39, 3200 Aarschot

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 73.300Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatieHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.300Organisatie van congressen en beurzenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.599Overige vormen van onderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Schoonhovendreef 39, 3200 Aarschot

2.272.873.811 · sinds 2018-02-19

70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie; 82.300 Organisatie van congressen en beurzen; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 85.599 Overige vormen van onderwijs

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van GI-mpact?

Het ondernemingsnummer van GI-mpact is 0690.559.133. Het btw-nummer is BE 0690.559.133.

Wanneer werd GI-mpact opgericht?

GI-mpact werd opgericht op 13 februari 2018, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van GI-mpact?

De maatschappelijke zetel van GI-mpact is Schoonhovendreef 39, 3200 Aarschot.

Wat doet GI-mpact?

De hoofdactiviteit van GI-mpact is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (NACE 73.300).

Is GI-mpact bereikbaar via Peppol?

Ja. GI-mpact staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0690559133 (stand van 25 oktober 2026).

Is GI-mpact failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GI-mpact ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid