Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0689.985.645
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2018-02-09
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Gemeenschappenlaan 110, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
5 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ -24.049.405
▼ 123,5 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 250.936.486
▲ 234,6 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
75,3 %
▲ 48,6 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -97.657 | ▲ 58,7 % | € -236.671 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -24.049.405 | ▼ 123,5 % | € -10.762.359 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 250.936.486 | ▲ 234,6 % | € 74.985.891 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 82.262.069 | ▼ 60,0 % | € 205.712.664 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 333.198.555 | ▲ 18,7 % | € 280.698.555 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 75,3 % | ▲ 48,6 ptn | 26,7 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m02-f | m02-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Aandeelhouders
Bron: jaarrekening
1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2024
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Gemeenschappenlaan 110, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-24 · niet gestructureerd
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-10-01
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-30
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2024-03-18 · niet gestructureerd
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van OPmobility H2-Power Holding Belgium?
Het ondernemingsnummer van OPmobility H2-Power Holding Belgium is 0689.985.645. Het btw-nummer is BE 0689.985.645.
Wanneer werd OPmobility H2-Power Holding Belgium opgericht?
OPmobility H2-Power Holding Belgium werd opgericht op 9 februari 2018, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van OPmobility H2-Power Holding Belgium?
De maatschappelijke zetel van OPmobility H2-Power Holding Belgium is Gemeenschappenlaan 110, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe.
Wat doet OPmobility H2-Power Holding Belgium?
De hoofdactiviteit van OPmobility H2-Power Holding Belgium is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).
Hoeveel werknemers heeft OPmobility H2-Power Holding Belgium?
Volgens de jaarrekening over 2024 had OPmobility H2-Power Holding Belgium geen personeel in dienst.
Is OPmobility H2-Power Holding Belgium bereikbaar via Peppol?
Ja. OPmobility H2-Power Holding Belgium staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0689985645 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is OPmobility H2-Power Holding Belgium?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 250.936.486, een solvabiliteit van 75,3 % en een verlies van € 24.049.405. De winst daalde met 123,5 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is OPmobility H2-Power Holding Belgium failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van OPmobility H2-Power Holding Belgium ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft OPmobility H2-Power Holding Belgium de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van OPmobility H2-Power Holding Belgium, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt OPmobility H2-Power Holding Belgium?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft OPmobility H2-Power Holding Belgium 5 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van OPmobility H2-Power Holding Belgium?
Het boekjaar van OPmobility H2-Power Holding Belgium eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0689985645
Europese Commissie0689985645
Notarissen (Fednot)