Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0687.514.917
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2018-01-04
- Personeel
- 1,8 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Meiselaan 53, 1880 Kapelle-op-den-Bos
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 95.314Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
- 47.300Detailhandel in motorbrandstoffen
- 47.820Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
- 52.210Diensten in verband met vervoer te land
- 95.313Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelen
- 95.314Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
- 95.315Bandenservicebedrijven
- 95.316Wassen en poetsen van motorvoertuigen
- 95.319Onderhoud en reparatie van motorvoertuigen, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 126.852
▲ 174,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 134.046
▼ 43,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
12,6 %
▼ 11,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 310.940 | ▲ 68,9 % | € 184.065 | € 120.038 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 187.606 | ▲ 171,6 % | € 69.085 | € 77.396 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 126.852 | ▲ 174,5 % | € 46.217 | € 60.074 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 134.046 | ▼ 43,5 % | € 237.194 | € 190.977 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 926.599 | ▲ 20,8 % | € 767.323 | € 485.133 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.060.645 | ▲ 5,6 % | € 1.004.517 | € 676.110 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 12,6 % | ▼ 11,0 ptn | 23,6 % | 28,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 1,8 | ▲ 0,7 | 1,1 | 1,3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Meiselaan 53, 1880 Kapelle-op-den-Bos
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-10
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-17
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN?
Het ondernemingsnummer van SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN is 0687.514.917. Het btw-nummer is BE 0687.514.917.
Wanneer werd SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN opgericht?
SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN werd opgericht op 4 januari 2018, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN?
De maatschappelijke zetel van SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN is Meiselaan 53, 1880 Kapelle-op-den-Bos.
Wat doet SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN?
De hoofdactiviteit van SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN is: Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 95.311); Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven) (NACE 95.314).
Hoeveel werknemers heeft SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN?
Volgens de jaarrekening over 2025 had SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN gemiddeld 1,8 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN?
SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 310.940 in 2025. De winst van het boekjaar was € 126.852.
Is SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN bereikbaar via Peppol?
Ja. SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0687514917 en 9925:BE0687514917 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 134.046, een solvabiliteit van 12,6 % en een winst van € 126.852. De winst steeg met 174,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 10 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN?
Het boekjaar van SEGHERS CARROSSERIE & BANDEN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0687514917
Europese Commissie0687514917
Notarissen (Fednot)