Belgische ondernemingen

Onderneming 0687.490.171

PHARMACIE WIELEMANS BVBA

Actief sinds 2018 Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Vorst

Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid in Vorst, sinds 2018. Detailhandel in farmaceutische producten. Brutomarge € 160k, winst € 11k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0687.490.171.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 11.422

▼ 73,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 260.857

▲ 4,6 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0687.490.171
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2018-01-04
Personeel
3,0 VTE
Maatschappelijke zetel
Wielemans Ceuppenslaan 18, 1190 Vorst

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.730Detailhandel in farmaceutische productenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.730Detailhandel in farmaceutische productenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 11.422

▼ 73,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 260.857

▲ 4,6 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

52,7 %

▼ 2,0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 159.510▼ 6,3 %€ 170.308€ 181.023
Bedrijfswinst (-verlies)€ 20.645▼ 70,1 %€ 69.101€ 55.168
Winst (verlies) van het boekjaar€ 11.422▼ 73,6 %€ 43.338€ 32.760
Balans
Eigen vermogen€ 260.857▲ 4,6 %€ 249.435€ 206.097
Schulden€ 233.917▲ 13,2 %€ 206.618€ 195.791
Balanstotaal€ 494.774▲ 8,5 %€ 456.053€ 401.888
Solvabiliteit berekend52,7 %▼ 2,0 ptn54,7 %51,3 %
Personeel
Voltijdse equivalenten3,0—––
Schemam01-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Wielemans Ceuppenslaan 18, 1190 Vorst

2.271.560.945 · sinds 2018-01-04

  • 47.730 Detailhandel in farmaceutische producten
  • 47.741 Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
  • 47.730 Detailhandel in farmaceutische producten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van PHARMACIE WIELEMANS?

Het ondernemingsnummer van PHARMACIE WIELEMANS is 0687.490.171. Het btw-nummer is BE 0687.490.171.

Wanneer werd PHARMACIE WIELEMANS opgericht?

PHARMACIE WIELEMANS werd opgericht op 4 januari 2018, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van PHARMACIE WIELEMANS?

De maatschappelijke zetel van PHARMACIE WIELEMANS is Wielemans Ceuppenslaan 18, 1190 Vorst.

Wat doet PHARMACIE WIELEMANS?

De hoofdactiviteit van PHARMACIE WIELEMANS is: Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47.730).

Hoeveel werknemers heeft PHARMACIE WIELEMANS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had PHARMACIE WIELEMANS gemiddeld 3,0 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van PHARMACIE WIELEMANS?

PHARMACIE WIELEMANS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 159.510 in 2025. De winst van het boekjaar was € 11.422.

Is PHARMACIE WIELEMANS bereikbaar via Peppol?

Ja. PHARMACIE WIELEMANS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0687490171 en 9925:BE0687490171 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is PHARMACIE WIELEMANS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 260.857, een solvabiliteit van 52,7 % en een winst van € 11.422. De winst daalde met 73,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is PHARMACIE WIELEMANS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PHARMACIE WIELEMANS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft PHARMACIE WIELEMANS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van PHARMACIE WIELEMANS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 23 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt PHARMACIE WIELEMANS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PHARMACIE WIELEMANS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van PHARMACIE WIELEMANS?

Het boekjaar van PHARMACIE WIELEMANS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid