Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026
- Ondernemingsnummer
- 0686.920.445
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2017-12-29
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Louis Maréchal 53 bus D, 4300 Waremme
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.711Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2026
€ -5.256
▲ 60,9 % t.o.v. 2025
Eigen vermogen 2026
€ 5.514
▼ 48,8 % t.o.v. 2025
Solvabiliteit 2026
2,2 %
▼ 1,8 ptn t.o.v. 2025
| Boekjaar | 2026 | Δ | 2025 | 2024 | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | – | — | – | € 0 | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -4.190 | ▲ 68,9 % | € -13.490 | € -17.268 | € 16.272 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -4.687 | ▲ 68,2 % | € -14.719 | € -21.477 | € 10.477 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -5.256 | ▲ 60,9 % | € -13.427 | € -22.498 | € 9.707 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 5.514 | ▼ 48,8 % | € 10.770 | € 24.197 | € 46.695 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 248.236 | ▼ 5,3 % | € 262.090 | € 276.680 | € 293.837 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 253.751 | ▼ 7,0 % | € 272.860 | € 300.877 | € 340.531 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 2,2 % | ▼ 1,8 ptn | 3,9 % | 8,0 % | 13,7 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Louis Maréchal 53 bus D, 4300 Waremme
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-04-01 → 2026-03-31neergelegd 2026-10-26
- 2024-04-01 → 2025-03-31neergelegd 2025-10-29
- 2023-04-01 → 2024-03-31neergelegd 2024-10-31
- 2022-04-01 → 2023-03-31neergelegd 2023-10-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van NEES CARS?
Het ondernemingsnummer van NEES CARS is 0686.920.445. Het btw-nummer is BE 0686.920.445.
Wanneer werd NEES CARS opgericht?
NEES CARS werd opgericht op 29 december 2017, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van NEES CARS?
De maatschappelijke zetel van NEES CARS is Rue Louis Maréchal 53 bus D, 4300 Waremme.
Wat doet NEES CARS?
De hoofdactiviteit van NEES CARS is: Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 46.711).
Hoeveel werknemers heeft NEES CARS?
Volgens de jaarrekening over 2026 had NEES CARS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van NEES CARS?
NEES CARS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -4.190 in 2026. Het boekjaar sloot met een verlies van € 5.256.
Is NEES CARS bereikbaar via Peppol?
Ja. NEES CARS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0686920445 en 9925:BE0686920445 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is NEES CARS?
Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 5.514, een solvabiliteit van 2,2 % en een verlies van € 5.256. De winst steeg met 60,9 % tegenover 2025. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is NEES CARS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van NEES CARS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft NEES CARS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van NEES CARS, over het boekjaar tot 31 maart 2026, werd op 26 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt NEES CARS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft NEES CARS 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van NEES CARS?
Het boekjaar van NEES CARS eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2025 tot 31 maart 2026.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0686920445
Europese Commissie0686920445
Notarissen (Fednot)