Belgische ondernemingen

Onderneming 0686.713.280

CVM BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Marche-en-Famenne · sinds 2017

Besloten Vennootschap in Marche-en-Famenne, sinds 2017. Andere reinigingsactiviteiten. Brutomarge € 23k, winst € 7k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0686.713.280.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 6.969

▲ 208,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 18.010

▼ 34,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0686.713.280
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2017-12-21
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Harg., Rue d'Ambly 5, 6900 Marche-en-Famenne

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 81.230Andere reinigingsactiviteitenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 10.320Vervaardiging van groente- en fruitsappenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.210Detailhandel in groenten en fruitNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.220Overige reiniging van gebouwen; industriële reinigingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 6.969

▲ 208,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 18.010

▼ 34,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

31,6 %

▼ 6,1 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 23.393▲ 155,9 %€ 9.142€ 20.518
Bedrijfswinst (-verlies)€ 9.365▲ 276,2 %€ -5.316€ 6.776
Winst (verlies) van het boekjaar€ 6.969▲ 208,0 %€ -6.455€ 3.482
Balans
Eigen vermogen€ 18.010▼ 34,3 %€ 27.424€ 35.479
Schulden€ 39.018▼ 13,9 %€ 45.309€ 50.593
Balanstotaal€ 57.028▼ 21,6 %€ 72.733€ 86.071
Solvabiliteit berekend31,6 %▼ 6,1 ptn37,7 %41,2 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Harg., Rue d'Ambly 5, 6900 Marche-en-Famenne

2.271.104.154 · sinds 2017-12-21

10.320 Vervaardiging van groente- en fruitsappen; 47.210 Detailhandel in groenten en fruit; 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging; 81.230 Andere reinigingsactiviteiten; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van CVM?

Het ondernemingsnummer van CVM is 0686.713.280. Het btw-nummer is BE 0686.713.280.

Wanneer werd CVM opgericht?

CVM werd opgericht op 21 december 2017, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van CVM?

De maatschappelijke zetel van CVM is Harg., Rue d'Ambly 5, 6900 Marche-en-Famenne.

Wat doet CVM?

De hoofdactiviteit van CVM is: Andere reinigingsactiviteiten (NACE 81.230).

Hoeveel werknemers heeft CVM?

Volgens de jaarrekening over 2025 had CVM geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van CVM?

CVM vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 23.393 in 2025. De winst van het boekjaar was € 6.969.

Is CVM bereikbaar via Peppol?

Ja. CVM staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0686713280 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is CVM?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 18.010, een solvabiliteit van 31,6 % en een winst van € 6.969. De winst steeg met 208,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is CVM failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CVM ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft CVM de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van CVM, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 25 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt CVM?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CVM 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van CVM?

Het boekjaar van CVM eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid