Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0685.566.702
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2017-12-01
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Wiemersdreef 10, 9000 Gent
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 85.599Overige vormen van onderwijs
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 212.705
▲ 12,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 231.989
▼ 49,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
27,5 %
▼ 35,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 319.350 | ▲ 25,8 % | € 253.919 | € 260.564 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 315.977 | ▲ 25,2 % | € 252.291 | € 259.435 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 212.705 | ▲ 12,7 % | € 188.655 | € 200.205 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 231.989 | ▼ 49,6 % | € 460.283 | € 421.629 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 612.130 | ▲ 126,7 % | € 270.039 | € 190.859 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 844.118 | ▲ 15,6 % | € 730.322 | € 612.488 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 27,5 % | ▼ 35,5 ptn | 63,0 % | 68,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Wiemersdreef 10, 9000 Gent
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-29
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-04-29
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-04-24
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG?
Het ondernemingsnummer van DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG is 0685.566.702. Het btw-nummer is BE 0685.566.702.
Wanneer werd DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG opgericht?
DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG werd opgericht op 1 december 2017, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG?
De maatschappelijke zetel van DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG is Wiemersdreef 10, 9000 Gent.
Wat doet DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG?
De hoofdactiviteit van DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG is: Overige vormen van onderwijs (NACE 85.599).
Hoeveel werknemers heeft DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG?
Volgens de jaarrekening over 2025 had DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG?
DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 319.350 in 2025. De winst van het boekjaar was € 212.705.
Is DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG bereikbaar via Peppol?
Ja. DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0685566702 en 9925:BE0685566702 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 231.989, een solvabiliteit van 27,5 % en een winst van € 212.705. De winst steeg met 12,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 29 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG?
Het boekjaar van DR. JULIE CATTEEUW PNEUMOLOOG eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0685566702
Europese Commissie0685566702
Notarissen (Fednot)