Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0684.765.758
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2017-11-16
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Sinte-Annaplein(KOM) 13, 7780 Comines-Warneton
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
- 77.229Verhuur en lease van andere huishoudelijke of persoonlijke artikelen, neg
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
9 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -3.672
▼ 181,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 136.637
▼ 2,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
33,1 %
▼ 1,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 27.168 | ▼ 5,5 % | € 28.741 | € 9.518 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 1.127 | ▼ 67,3 % | € 3.447 | € -14.354 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -3.672 | ▼ 181,8 % | € -1.303 | € -33.712 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 136.637 | ▼ 2,6 % | € 140.308 | € 141.612 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 275.893 | ▲ 1,9 % | € 270.759 | € 272.049 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 412.529 | ▲ 0,4 % | € 411.067 | € 413.661 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 33,1 % | ▼ 1,0 ptn | 34,1 % | 34,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Sinte-Annaplein(KOM) 13, 7780 Comines-Warneton
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-02
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-04
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-05
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van LE CLUB (DE JAZZ)?
Het ondernemingsnummer van LE CLUB (DE JAZZ) is 0684.765.758. Het btw-nummer is BE 0684.765.758.
Wanneer werd LE CLUB (DE JAZZ) opgericht?
LE CLUB (DE JAZZ) werd opgericht op 16 november 2017, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van LE CLUB (DE JAZZ)?
De maatschappelijke zetel van LE CLUB (DE JAZZ) is Sinte-Annaplein(KOM) 13, 7780 Comines-Warneton.
Wat doet LE CLUB (DE JAZZ)?
De hoofdactiviteit van LE CLUB (DE JAZZ) is: Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen (NACE 68.203).
Hoeveel werknemers heeft LE CLUB (DE JAZZ)?
Volgens de jaarrekening over 2025 had LE CLUB (DE JAZZ) geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van LE CLUB (DE JAZZ)?
LE CLUB (DE JAZZ) vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 27.168 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 3.672.
Is LE CLUB (DE JAZZ) bereikbaar via Peppol?
Ja. LE CLUB (DE JAZZ) staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0684765758 en 9925:BE0684765758 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is LE CLUB (DE JAZZ)?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 136.637, een solvabiliteit van 33,1 % en een verlies van € 3.672. De winst daalde met 181,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is LE CLUB (DE JAZZ) failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LE CLUB (DE JAZZ) ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft LE CLUB (DE JAZZ) de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van LE CLUB (DE JAZZ), over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 2 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt LE CLUB (DE JAZZ)?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LE CLUB (DE JAZZ) 9 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van LE CLUB (DE JAZZ)?
Het boekjaar van LE CLUB (DE JAZZ) eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0684765758
Europese Commissie0684765758
Notarissen (Fednot)