Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2023
- Ondernemingsnummer
- 0684.693.108
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2017-11-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Gheudestraat 52, 1070 Anderlecht
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2023
€ 3.158
▲ 49,2 % t.o.v. 2022
Eigen vermogen 2023
€ 5.276
▲ 149,2 % t.o.v. 2022
Solvabiliteit 2023
100,0 %
= 0 ptn t.o.v. 2022
| Boekjaar | 2023 | Δ | 2022 | 2021 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 3.590 | ▲ 44,5 % | € 2.485 | € 3.780 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 3.390 | ▲ 45,2 % | € 2.335 | € 3.255 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 3.158 | ▲ 49,2 % | € 2.118 | € 3.049 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 5.276 | ▲ 149,2 % | € 2.118 | € 3.049 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 5.276 | ▲ 149,2 % | € 2.118 | € 3.049 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 100,0 % | = 0 ptn | 100,0 % | 100,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m08-f | m08-f | m08-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-30
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2024-08-30
- 2021-01-01 → 2021-12-31neergelegd 2024-12-03
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van ESPOIR DE KOUROU?
Het ondernemingsnummer van ESPOIR DE KOUROU is 0684.693.108. Het btw-nummer is BE 0684.693.108.
Wanneer werd ESPOIR DE KOUROU opgericht?
ESPOIR DE KOUROU werd opgericht op 15 november 2017, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van ESPOIR DE KOUROU?
De maatschappelijke zetel van ESPOIR DE KOUROU is Gheudestraat 52, 1070 Anderlecht.
Hoeveel werknemers heeft ESPOIR DE KOUROU?
Volgens de jaarrekening over 2023 had ESPOIR DE KOUROU geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van ESPOIR DE KOUROU?
ESPOIR DE KOUROU vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 3.590 in 2023. De winst van het boekjaar was € 3.158.
Is ESPOIR DE KOUROU bereikbaar via Peppol?
ESPOIR DE KOUROU staat niet in de Peppol Directory (stand van 1 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0684693108; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is ESPOIR DE KOUROU?
Volgens de jaarrekening over 2023: een eigen vermogen van € 5.276, een solvabiliteit van 100,0 % en een winst van € 3.158. De winst steeg met 49,2 % tegenover 2022. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is ESPOIR DE KOUROU failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ESPOIR DE KOUROU ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft ESPOIR DE KOUROU de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van ESPOIR DE KOUROU, over het boekjaar tot 31 december 2023, werd op 30 augustus 2024 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2024. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2024 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2025.
Wie bestuurt ESPOIR DE KOUROU?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ESPOIR DE KOUROU 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van ESPOIR DE KOUROU?
Het boekjaar van ESPOIR DE KOUROU eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2023 tot 31 december 2023.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0684693108
Europese Commissie0684693108
Notarissen (Fednot)