Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0684.574.629
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2017-11-10
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée de Louvain 431D, 1380 Lasne
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 989.876
▲ 152,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 364.007
▲ 158,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
5,2 %
▲ 13,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.296.815 | ▲ 712,2 % | € 159.673 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 1.218.529 | ▲ 183,7 % | € -1.456.182 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 989.876 | ▲ 152,1 % | € -1.900.719 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 364.007 | ▲ 158,2 % | € -625.869 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 6.607.617 | ▼ 19,5 % | € 8.205.958 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 6.971.624 | ▼ 8,0 % | € 7.580.089 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 5,2 % | ▲ 13,5 ptn | -8,3 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Chaussée de Louvain 431 bus D, 1380 Lasne
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-09-01 → 2025-08-31neergelegd 2026-02-09
- 2023-09-01 → 2024-08-31neergelegd 2025-03-11
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Energis Real Estate Fund?
Het ondernemingsnummer van Energis Real Estate Fund is 0684.574.629. Het btw-nummer is BE 0684.574.629.
Wanneer werd Energis Real Estate Fund opgericht?
Energis Real Estate Fund werd opgericht op 10 november 2017, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Energis Real Estate Fund?
De maatschappelijke zetel van Energis Real Estate Fund is Chaussée de Louvain 431D, 1380 Lasne.
Hoeveel werknemers heeft Energis Real Estate Fund?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Energis Real Estate Fund geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Energis Real Estate Fund?
Energis Real Estate Fund vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.296.815 in 2025. De winst van het boekjaar was € 989.876.
Is Energis Real Estate Fund bereikbaar via Peppol?
Energis Real Estate Fund staat niet in de Peppol Directory (stand van 3 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0684574629; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is Energis Real Estate Fund?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 364.007, een solvabiliteit van 5,2 % en een winst van € 989.876. De winst steeg met 152,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Energis Real Estate Fund failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Energis Real Estate Fund ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Energis Real Estate Fund de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Energis Real Estate Fund, over het boekjaar tot 31 augustus 2025, werd op 9 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 31 augustus 2026, moet uiterlijk op 31 maart 2027 neergelegd zijn.
Wanneer eindigt het boekjaar van Energis Real Estate Fund?
Het boekjaar van Energis Real Estate Fund eindigt op 31 augustus. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 september 2024 tot 31 augustus 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0684574629
Europese Commissie0684574629
Notarissen (Fednot)