Belgische ondernemingen

Onderneming 0680.448.862

UNICO CONCEPT VOF

Actief sinds 2017 Normale toestand Vennootschap onder firma Elsene

Vennootschap onder firma in Elsene, sinds 2017. Overige gespecialiseerde ontwerpactiviteiten. Brutomarge € 11k, winst € 5k (2023). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0680.448.862.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2023

€ 4.565

Eigen vermogen 2023

€ 25.232

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2023

Ondernemingsnummer
0680.448.862
Rechtsvorm
Vennootschap onder firma
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2017-08-25
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Louizalaan 251 bus 4, 1050 Elsene

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 74.140Overige gespecialiseerde ontwerpactiviteitenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.110Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.112Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.210Catering van evenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.220Cateringdiensten op contractbasis en overige diensten in verband met maaltijdenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 71.112Activiteiten van interieurarchitectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.120Grafisch ontwerp en visuele communicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 9 bestuurswijzigingen gelezen uit het Staatsblad.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2023

€ 4.565

Eigen vermogen 2023

€ 25.232

Solvabiliteit 2023

71,8 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2023ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ 10.994—
Bedrijfswinst (-verlies)€ 7.142—
Winst (verlies) van het boekjaar€ 4.565—
Balans
Eigen vermogen€ 25.232—
Schulden€ 9.917—
Balanstotaal€ 35.150—
Solvabiliteit berekend71,8 %—
Schemam87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Aquaductstraat 50, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)

2.267.102.410 · sinds 2017-08-28

  • 47.110 Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
  • 56.112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
  • 56.210.01 Klaarmaken, thuisbezorgen en eventueel serveren van maaltijden en bereide schotels
  • 56.220 Cateringdiensten op contractbasis en overige diensten in verband met maaltijden
  • 71.112 Activiteiten van interieurarchitecten
  • 74.120 Grafisch ontwerp en visuele communicatie
  • 74.130 Interieurontwerp
  • 74.140 Overige gespecialiseerde ontwerpactiviteiten
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Publicaties in het Staatsblad (4)

Bron: Belgisch Staatsblad

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van UNICO CONCEPT?

Het ondernemingsnummer van UNICO CONCEPT is 0680.448.862. Het btw-nummer is BE 0680.448.862.

Wanneer werd UNICO CONCEPT opgericht?

UNICO CONCEPT werd opgericht op 25 augustus 2017, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van UNICO CONCEPT?

De maatschappelijke zetel van UNICO CONCEPT is Louizalaan 251 bus 4, 1050 Elsene.

Wat doet UNICO CONCEPT?

De hoofdactiviteit van UNICO CONCEPT is: Overige gespecialiseerde ontwerpactiviteiten (NACE 74.140).

Hoeveel werknemers heeft UNICO CONCEPT?

Volgens de jaarrekening over 2023 had UNICO CONCEPT geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van UNICO CONCEPT?

UNICO CONCEPT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 10.994 in 2023. De winst van het boekjaar was € 4.565.

Is UNICO CONCEPT bereikbaar via Peppol?

Ja. UNICO CONCEPT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0680448862 en 9925:BE0680448862 (stand van 27 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is UNICO CONCEPT?

Volgens de jaarrekening over 2023: een eigen vermogen van € 25.232, een solvabiliteit van 71,8 % en een winst van € 4.565. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is UNICO CONCEPT failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van UNICO CONCEPT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft UNICO CONCEPT de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van UNICO CONCEPT, over het boekjaar tot 31 december 2023, werd op 17 oktober 2024 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2024. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2024 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2025.

Wie bestuurt UNICO CONCEPT?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft UNICO CONCEPT 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van UNICO CONCEPT in het Staatsblad?

De laatste publicatie van UNICO CONCEPT in het Belgisch Staatsblad dateert van 6 januari 2025: siege social · demissions, nominations. In totaal verschenen er 4 publicaties.

Wanneer eindigt het boekjaar van UNICO CONCEPT?

Het boekjaar van UNICO CONCEPT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2023 tot 31 december 2023.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid