Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0679.890.420
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2017-08-18
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Beekboshoek 32, 2550 Kontich
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 71.111Activiteiten van bouwarchitecten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 61.314
▲ 47,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 18.600
▼ 45,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
15,6 %
▼ 23,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 88.852 | ▲ 43,1 % | € 62.096 | € 68.955 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 81.716 | ▲ 46,9 % | € 55.617 | € 64.083 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 61.314 | ▲ 47,7 % | € 41.524 | € 47.001 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 18.600 | ▼ 45,7 % | € 34.265 | € 18.741 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 100.626 | ▲ 87,5 % | € 53.661 | € 68.612 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 119.226 | ▲ 35,6 % | € 87.925 | € 87.353 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 15,6 % | ▼ 23,4 ptn | 39,0 % | 21,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Beekboshoek 32, 2550 Kontich
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-03-23
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-24
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-05-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Plek • interieur- en architectenbureau?
Het ondernemingsnummer van Plek • interieur- en architectenbureau is 0679.890.420. Het btw-nummer is BE 0679.890.420.
Wanneer werd Plek • interieur- en architectenbureau opgericht?
Plek • interieur- en architectenbureau werd opgericht op 18 augustus 2017, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Plek • interieur- en architectenbureau?
De maatschappelijke zetel van Plek • interieur- en architectenbureau is Beekboshoek 32, 2550 Kontich.
Wat doet Plek • interieur- en architectenbureau?
De hoofdactiviteit van Plek • interieur- en architectenbureau is: Activiteiten van bouwarchitecten (NACE 71.111).
Hoeveel werknemers heeft Plek • interieur- en architectenbureau?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Plek • interieur- en architectenbureau geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Plek • interieur- en architectenbureau?
Plek • interieur- en architectenbureau vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 88.852 in 2025. De winst van het boekjaar was € 61.314.
Is Plek • interieur- en architectenbureau bereikbaar via Peppol?
Ja. Plek • interieur- en architectenbureau staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0679890420 en 9925:BE0679890420 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Plek • interieur- en architectenbureau?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 18.600, een solvabiliteit van 15,6 % en een winst van € 61.314. De winst steeg met 47,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Plek • interieur- en architectenbureau failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Plek • interieur- en architectenbureau ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Plek • interieur- en architectenbureau de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Plek • interieur- en architectenbureau, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 23 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Plek • interieur- en architectenbureau?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Plek • interieur- en architectenbureau 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Plek • interieur- en architectenbureau?
Het boekjaar van Plek • interieur- en architectenbureau eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0679890420
Europese Commissie0679890420
Notarissen (Fednot)