Belgische ondernemingen

Onderneming 0679.870.327

BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER BV

Actief sinds 2017 Normale toestand Besloten Vennootschap Elsene

Besloten Vennootschap in Elsene, sinds 2017. Activiteiten van medisch specialisten. Brutomarge € −69, winst € 223 (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0679.870.327.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 223

▲ 52,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 14.256

▲ 1,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0679.870.327
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2017-08-18
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Louizalaan 54, 1050 Elsene

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 86.220Activiteiten van medisch specialistenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.300Organisatie van congressen en beurzenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.592BeroepsopleidingNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 223

▲ 52,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 14.256

▲ 1,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

100,0 %

= 0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ -69▼ 64,3 %€ -42€ 239
Bedrijfswinst (-verlies)€ -69▼ 64,3 %€ -42€ 239
Winst (verlies) van het boekjaar€ 223▲ 52,7 %€ 146€ 542
Balans
Eigen vermogen€ 14.256▲ 1,7 %€ 14.011€ 13.865
Schulden–—–€ 2.758
Balanstotaal€ 14.256▲ 1,7 %€ 14.011€ 16.623
Solvabiliteit berekend100,0 %= 0 ptn100,0 %83,4 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Louizalaan 54, 1050 Elsene

2.267.017.484 · sinds 2017-08-18

  • 73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie
  • 82.300 Organisatie van congressen en beurzen
  • 86.210 Activiteiten van huisartspraktijken
  • 86.220 Activiteiten van medisch specialisten
  • 86.995 Activiteiten op het gebied van voeding

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER?

Het ondernemingsnummer van BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER is 0679.870.327. Het btw-nummer is BE 0679.870.327.

Wanneer werd BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER opgericht?

BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER werd opgericht op 18 augustus 2017, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER?

De maatschappelijke zetel van BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER is Louizalaan 54, 1050 Elsene.

Wat doet BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER?

De hoofdactiviteit van BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER is: Activiteiten van medisch specialisten (NACE 86.220).

Hoeveel werknemers heeft BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER?

Volgens de jaarrekening over 2025 had BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER?

BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -69 in 2025. De winst van het boekjaar was € 223.

Is BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER bereikbaar via Peppol?

Ja. BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0679870327 en 9925:BE0679870327 (stand van 5 november 2026).

Hoe financieel gezond is BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 14.256, een solvabiliteit van 100,0 % en een winst van € 223. De winst steeg met 52,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER?

Het boekjaar van BRUSSELS MEDICAL PREVENTION CENTER eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid