Belgische ondernemingen

Onderneming 0679.643.960

Martens Dave Invest BV

Actief sinds 2017 Normale toestand Besloten Vennootschap Hoogstraten

Besloten Vennootschap in Hoogstraten, sinds 2017. Brutomarge € 231k, winst € 39k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0679.643.960.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 39.124

▲ 2931,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 19.630

▼ 74,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0679.643.960
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2017-08-08
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Meerleseweg 63, 2321 Hoogstraten

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 71.112Activiteiten van interieurarchitectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 39.124

▲ 2931,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 19.630

▼ 74,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

1,1 %

▼ 4,0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 231.338▲ 62,0 %€ 142.768€ 133.354
Bedrijfswinst (-verlies)€ 94.879▲ 405,6 %€ 18.765€ 26.848
Winst (verlies) van het boekjaar€ 39.124▲ 2931,8 %€ 1.290€ 12.250
Balans
Eigen vermogen€ 19.630▼ 74,0 %€ 75.506€ 74.215
Schulden€ 1.773.992▲ 24,9 %€ 1.420.534€ 606.526
Balanstotaal€ 1.793.623▲ 19,9 %€ 1.496.040€ 680.742
Solvabiliteit berekend1,1 %▼ 4,0 ptn5,0 %10,9 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Meerleseweg 63, 2321 Hoogstraten

2.266.761.920 · sinds 2017-08-08

  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 70.100 Activiteiten van hoofdkantoren
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.
  • 73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie
  • 16.110.01 Zagen, schaven en machinaal bewerken van hout
  • 22.260 Vervaardiging van andere producten van kunststof
  • 25.530 Verspanend bewerken van metalen
  • 31.002.01 Vervaardiging van meubels en modulaire meubelelementen voor inbouwkeukens
  • 31.004 Vervaardiging van eetkamer-, zitkamer-, slaapkamer- en badkamermeubelen
  • 71.112 Activiteiten van interieurarchitecten
  • 73.110 Activiteiten van reclamebureaus
  • 74.130 Interieurontwerp

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Martens Dave Invest?

Het ondernemingsnummer van Martens Dave Invest is 0679.643.960. Het btw-nummer is BE 0679.643.960.

Wanneer werd Martens Dave Invest opgericht?

Martens Dave Invest werd opgericht op 8 augustus 2017, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Martens Dave Invest?

De maatschappelijke zetel van Martens Dave Invest is Meerleseweg 63, 2321 Hoogstraten.

Hoeveel werknemers heeft Martens Dave Invest?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Martens Dave Invest geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Martens Dave Invest?

Martens Dave Invest vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 231.338 in 2025. De winst van het boekjaar was € 39.124.

Is Martens Dave Invest bereikbaar via Peppol?

Ja. Martens Dave Invest staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0679643960 en 9925:BE0679643960 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is Martens Dave Invest?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 19.630, een solvabiliteit van 1,1 % en een winst van € 39.124. De winst steeg met 2931,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Martens Dave Invest failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Martens Dave Invest ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Martens Dave Invest de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Martens Dave Invest, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 29 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt Martens Dave Invest?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Martens Dave Invest 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Martens Dave Invest?

Het boekjaar van Martens Dave Invest eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid