Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0677.619.135
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2017-06-27
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Résistance 31, 4432 Ans
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 69.201Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 56.068
▼ 20,6 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 270.863
▲ 26,1 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
41,9 %
▲ 8,8 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 55.971 | ▼ 21,6 % | € 71.355 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 41.251 | ▼ 24,1 % | € 54.354 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 56.068 | ▼ 20,6 % | € 70.581 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 270.863 | ▲ 26,1 % | € 214.795 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 376.157 | ▼ 13,3 % | € 434.080 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 647.020 | ▼ 0,3 % | € 648.875 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 41,9 % | ▲ 8,8 ptn | 33,1 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue de la Résistance 31, 4432 Ans
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-31
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Fiduciaire Samuel DELVAUX?
Het ondernemingsnummer van Fiduciaire Samuel DELVAUX is 0677.619.135. Het btw-nummer is BE 0677.619.135.
Wanneer werd Fiduciaire Samuel DELVAUX opgericht?
Fiduciaire Samuel DELVAUX werd opgericht op 27 juni 2017, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Fiduciaire Samuel DELVAUX?
De maatschappelijke zetel van Fiduciaire Samuel DELVAUX is Rue de la Résistance 31, 4432 Ans.
Wat doet Fiduciaire Samuel DELVAUX?
De hoofdactiviteit van Fiduciaire Samuel DELVAUX is: Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants (NACE 69.201).
Hoeveel werknemers heeft Fiduciaire Samuel DELVAUX?
Volgens de jaarrekening over 2024 had Fiduciaire Samuel DELVAUX geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Fiduciaire Samuel DELVAUX?
Fiduciaire Samuel DELVAUX vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 55.971 in 2024. De winst van het boekjaar was € 56.068.
Is Fiduciaire Samuel DELVAUX bereikbaar via Peppol?
Ja. Fiduciaire Samuel DELVAUX staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0677619135 en 9925:BE0677619135 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Fiduciaire Samuel DELVAUX?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 270.863, een solvabiliteit van 41,9 % en een winst van € 56.068. De winst daalde met 20,6 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Fiduciaire Samuel DELVAUX failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Fiduciaire Samuel DELVAUX ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Fiduciaire Samuel DELVAUX de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Fiduciaire Samuel DELVAUX, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 31 juli 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt Fiduciaire Samuel DELVAUX?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Fiduciaire Samuel DELVAUX 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Fiduciaire Samuel DELVAUX?
Het boekjaar van Fiduciaire Samuel DELVAUX eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0677619135
Europese Commissie0677619135
Notarissen (Fednot)