Belgische ondernemingen

Onderneming 0676.888.467

SCHRIJNWERKERIJ MALO BV

Actief sinds 2017 Normale toestand Besloten Vennootschap Oudenaarde

Besloten Vennootschap in Oudenaarde, sinds 2017. Schrijnwerk. Brutomarge € 111k, winst € 22k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0676.888.467.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 22.462

▲ 145,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 78.390

▲ 40,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0676.888.467
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2017-06-16
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Nestor De Tièrestraat 139, 9700 Oudenaarde

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.320SchrijnwerkHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.320SchrijnwerkHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 43.332Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van houtNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.343GlaszettenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 22.462

▲ 145,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 78.390

▲ 40,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

22,2 %

▲ 2,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 110.844▲ 13,9 %€ 97.348€ 113.660
Bedrijfswinst (-verlies)€ 40.735▲ 41,8 %€ 28.724€ 42.761
Winst (verlies) van het boekjaar€ 22.462▲ 145,2 %€ 9.160€ 27.319
Balans
Eigen vermogen€ 78.390▲ 40,2 %€ 55.928€ 46.768
Schulden€ 274.832▲ 17,4 %€ 234.054€ 236.422
Balanstotaal€ 353.223▲ 21,8 %€ 289.982€ 283.190
Solvabiliteit berekend22,2 %▲ 2,9 ptn19,3 %16,5 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Nestor De Tièrestraat 139, 9700 Oudenaarde

2.265.460.833 · sinds 2017-07-01

  • 43.320 Schrijnwerk
  • 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout
  • 43.343 Glaszetten
  • 43.410 Dakwerkzaamheden
  • 43.320 Schrijnwerk
  • 25.401 Smeden van metaal
  • 43.421 Waterdichtingswerken van muren
  • 46.130 Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen
  • 46.831 Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment
  • 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
  • 64.210 Activiteiten van holdings
  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 68.121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
  • 68.122 Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
  • 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van SCHRIJNWERKERIJ MALO?

Het ondernemingsnummer van SCHRIJNWERKERIJ MALO is 0676.888.467. Het btw-nummer is BE 0676.888.467.

Wanneer werd SCHRIJNWERKERIJ MALO opgericht?

SCHRIJNWERKERIJ MALO werd opgericht op 16 juni 2017, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van SCHRIJNWERKERIJ MALO?

De maatschappelijke zetel van SCHRIJNWERKERIJ MALO is Nestor De Tièrestraat 139, 9700 Oudenaarde.

Wat doet SCHRIJNWERKERIJ MALO?

De hoofdactiviteit van SCHRIJNWERKERIJ MALO is: Schrijnwerk (NACE 43.320).

Hoeveel werknemers heeft SCHRIJNWERKERIJ MALO?

Volgens de jaarrekening over 2025 had SCHRIJNWERKERIJ MALO geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van SCHRIJNWERKERIJ MALO?

SCHRIJNWERKERIJ MALO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 110.844 in 2025. De winst van het boekjaar was € 22.462.

Is SCHRIJNWERKERIJ MALO bereikbaar via Peppol?

Ja. SCHRIJNWERKERIJ MALO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0676888467 (stand van 3 november 2026).

Hoe financieel gezond is SCHRIJNWERKERIJ MALO?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 78.390, een solvabiliteit van 22,2 % en een winst van € 22.462. De winst steeg met 145,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is SCHRIJNWERKERIJ MALO failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SCHRIJNWERKERIJ MALO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft SCHRIJNWERKERIJ MALO de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van SCHRIJNWERKERIJ MALO, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 31 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 30 januari 2026. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt SCHRIJNWERKERIJ MALO?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SCHRIJNWERKERIJ MALO 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van SCHRIJNWERKERIJ MALO?

Het boekjaar van SCHRIJNWERKERIJ MALO eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid