Belgische ondernemingen

Onderneming 0675.898.968

Dakwerken Gebroeders Van Loy BV

Actief sinds 2017 Normale toestand Besloten Vennootschap Herselt

Besloten Vennootschap in Herselt, sinds 2017. Dakwerkzaamheden. Brutomarge € 166k, winst € 25k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0675.898.968.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 25.085

▲ 482,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 115.139

▲ 27,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0675.898.968
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2017-05-22
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Watertorenweg 14, 2230 Herselt
Andere namen
Dakwerken Gebr. Van Loy · Afkorting (Nederlands)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.410DakwerkzaamhedenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.410DakwerkzaamhedenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 43.221Sanitaire werkzaamhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.910MetselwerkNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 25.085

▲ 482,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 115.139

▲ 27,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

60,0 %

▲ 34,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 165.880▲ 11,3 %€ 149.071€ 145.574
Bedrijfswinst (-verlies)€ 39.953▲ 290,8 %€ 10.223€ 13.175
Winst (verlies) van het boekjaar€ 25.085▲ 482,7 %€ 4.305€ 8.076
Balans
Eigen vermogen€ 115.139▲ 27,9 %€ 90.054€ 85.749
Schulden€ 76.687▼ 71,4 %€ 267.971€ 304.000
Balanstotaal€ 191.826▼ 46,4 %€ 358.025€ 389.749
Solvabiliteit berekend60,0 %▲ 34,9 ptn25,2 %22,0 %
Personeel
Voltijdse equivalenten–—2,6–
Schemam87-fm81-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Watertorenweg 14, 2230 Herselt

2.265.131.330 · sinds 2017-05-22

  • 41.001.01 Optrekken van de ruwbouw van individuele huizen
  • 41.001.03 Optrekken van de ruwbouw van gebouwen met celstructuur (appartementsgebouwen, enz)
  • 41.003 Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
  • 41.003.01 Optrekken van de ruwbouw van gebouwen voor industrieel of commercieel gebruik, van stel- en stapelplaatsen, scholen ziekenhuizen, van gebouwen voor de beoefening van erediensten, cultuur, enz
  • 41.003.02 Montage van hangars, loodsen, schuren, silo's enz voor landbouwdoeleinden
  • 42.130 Bouw van bruggen en tunnels
  • 42.130.01 Bouw van bruggen (inclusief bruggen voor verhoogde wegen), viaducten, enz
  • 42.130.02 Bouw van tunnels voor spoorweg- en autoverkeer en van overige ondergrondse doorgangen
  • 43.230 Installatie van isolatie
  • 43.410 Dakwerkzaamheden
  • 43.410.01 Bouw van daken
  • 43.410.02 Plaatsen van dakbedekking van ongeacht welk materiaal
  • 43.410.03 Plaatsen van dakgoten en regenafvoerbuizen
  • 43.410.11 Waterdicht maken van daken en dakterrassen
  • 43.421 Waterdichtingswerken van muren
  • 43.421.01 Behandelen van muren met vochtwerende en waterafstotende producten
  • 43.429.01 Bouwen van funderingen, inclusief heien
  • 43.429.02 Bouwen van schoorstenen en industriële ovens
  • 43.429.03 Monteren van niet-zelfvervaardigde metalen constructiewerken
  • 43.910 Metselwerk
  • 43.910.01 Uitvoeren van metselwerk
  • 43.910.02 Uitvoeren van voegwerken
  • 43.990.03 Optrekken en afbreken van steigers en werkplatforms
  • 43.990.04 Verhuur van machines voor de bouwnijverheid met bedieningspersoneel
  • 46.130 Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen
  • 46.831 Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment
  • 46.831.01 Groothandel in bouwmaterialen : zand, grind, cement, bakstenen, enz
  • 46.831.02 Groothandel in schrijnwerk, anders dan hout
  • 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
  • 64.210 Activiteiten van holdings
  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
  • 68.204 Verhuur en exploitatie van terreinen
  • 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz
  • 77.320.02 Verhuur van steigers en werkplatforms zonder optrekken en afbreken
  • 81.220.11 Gevelreiniging door middel van zandstralen, met behulp van stoom, enz
  • 43.410 Dakwerkzaamheden

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Dakwerken Gebroeders Van Loy?

Het ondernemingsnummer van Dakwerken Gebroeders Van Loy is 0675.898.968. Het btw-nummer is BE 0675.898.968.

Wanneer werd Dakwerken Gebroeders Van Loy opgericht?

Dakwerken Gebroeders Van Loy werd opgericht op 22 mei 2017, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Dakwerken Gebroeders Van Loy?

De maatschappelijke zetel van Dakwerken Gebroeders Van Loy is Watertorenweg 14, 2230 Herselt.

Wat doet Dakwerken Gebroeders Van Loy?

De hoofdactiviteit van Dakwerken Gebroeders Van Loy is: Dakwerkzaamheden (NACE 43.410).

Hoeveel werknemers heeft Dakwerken Gebroeders Van Loy?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Dakwerken Gebroeders Van Loy geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Dakwerken Gebroeders Van Loy?

Dakwerken Gebroeders Van Loy vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 165.880 in 2025. De winst van het boekjaar was € 25.085.

Is Dakwerken Gebroeders Van Loy bereikbaar via Peppol?

Ja. Dakwerken Gebroeders Van Loy staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0675898968 en 9925:BE0675898968 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is Dakwerken Gebroeders Van Loy?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 115.139, een solvabiliteit van 60,0 % en een winst van € 25.085. De winst steeg met 482,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Dakwerken Gebroeders Van Loy failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Dakwerken Gebroeders Van Loy ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Dakwerken Gebroeders Van Loy de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Dakwerken Gebroeders Van Loy, over het boekjaar tot 31 maart 2025, werd op 31 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 maart 2026 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 oktober 2026.

Wie bestuurt Dakwerken Gebroeders Van Loy?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Dakwerken Gebroeders Van Loy 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Dakwerken Gebroeders Van Loy?

Het boekjaar van Dakwerken Gebroeders Van Loy eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2024 tot 31 maart 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid