Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0674.963.018
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2017-04-29
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Oude Schrieksebaan 69, 2820 Bonheiden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 109.295
▲ 60,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 617.380
▲ 8,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
93,6 %
▼ 5,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 176.043 | ▲ 51,1 % | € 116.476 | € 172.182 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 149.926 | ▲ 61,8 % | € 92.685 | € 161.336 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 109.295 | ▲ 60,3 % | € 68.163 | € 115.462 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 617.380 | ▲ 8,7 % | € 568.085 | € 627.505 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 42.378 | ▲ 928,4 % | € 4.121 | € 7.512 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 659.758 | ▲ 15,3 % | € 572.206 | € 635.017 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 93,6 % | ▼ 5,7 ptn | 99,3 % | 98,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Oude Schrieksebaan 69, 2820 Bonheiden
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-28
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-31
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-11-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Katrien Van Campenhout Huisarts?
Het ondernemingsnummer van Katrien Van Campenhout Huisarts is 0674.963.018. Het btw-nummer is BE 0674.963.018.
Wanneer werd Katrien Van Campenhout Huisarts opgericht?
Katrien Van Campenhout Huisarts werd opgericht op 29 april 2017, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Katrien Van Campenhout Huisarts?
De maatschappelijke zetel van Katrien Van Campenhout Huisarts is Oude Schrieksebaan 69, 2820 Bonheiden.
Wat doet Katrien Van Campenhout Huisarts?
De hoofdactiviteit van Katrien Van Campenhout Huisarts is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft Katrien Van Campenhout Huisarts?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Katrien Van Campenhout Huisarts geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Katrien Van Campenhout Huisarts?
Katrien Van Campenhout Huisarts vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 176.043 in 2025. De winst van het boekjaar was € 109.295.
Is Katrien Van Campenhout Huisarts bereikbaar via Peppol?
Ja. Katrien Van Campenhout Huisarts staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0674963018 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Katrien Van Campenhout Huisarts?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 617.380, een solvabiliteit van 93,6 % en een winst van € 109.295. De winst steeg met 60,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Katrien Van Campenhout Huisarts failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Katrien Van Campenhout Huisarts ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Katrien Van Campenhout Huisarts de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Katrien Van Campenhout Huisarts, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Katrien Van Campenhout Huisarts?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Katrien Van Campenhout Huisarts 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Katrien Van Campenhout Huisarts?
Het boekjaar van Katrien Van Campenhout Huisarts eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0674963018
Europese Commissie0674963018
Notarissen (Fednot)