Belgische ondernemingen

Onderneming 0674.794.653

CHAPITEAUX EN FETE BV

Actief sinds 2017 Normale toestand Besloten Vennootschap Soignies

Besloten Vennootschap in Soignies, sinds 2017. Verhuur en lease van tenten. Brutomarge € 917k, winst € 22k (2025). 3 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0674.794.653.

Huidige bestuurders

3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 21.528

▼ 82,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 550.073

▲ 4,1 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0674.794.653
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2017-04-25
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Chemin de la Longue Borne 20, 7060 Soignies
Andere namen
CEF · Afkorting (Frans)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 77.392Verhuur en lease van tentenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.392Verhuur en lease van tentenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

3 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 21.528

▼ 82,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 550.073

▲ 4,1 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

34,9 %

▼ 4,4 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ202420232022Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 916.860▲ 1,9 %€ 899.654€ 794.573€ 576.495
Bedrijfswinst (-verlies)€ 83.687▼ 54,8 %€ 185.172€ 175.994€ 194.260
Winst (verlies) van het boekjaar€ 21.528▼ 82,8 %€ 125.326€ 120.771€ 164.282
Balans
Eigen vermogen€ 550.073▲ 4,1 %€ 528.544€ 404.884€ 284.113
Schulden€ 1.025.088▲ 25,7 %€ 815.344€ 848.510€ 797.105
Balanstotaal€ 1.575.161▲ 17,2 %€ 1.343.888€ 1.253.394€ 1.081.218
Solvabiliteit berekend34,9 %▼ 4,4 ptn39,3 %32,3 %26,3 %
Personeel
Voltijdse equivalenten–—8,3––
Schemam81-fm81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (2)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue de Cambron 16, 7063 Soignies

2.267.329.666 · sinds 2017-04-25

  • 33.190 Reparatie en onderhoud van andere apparatuur
  • 46.473 Groothandel in tapijten
  • 46.810 Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten
  • 47.530 Detailhandel in tapijten en andere vloerbedekking en wandbekleding
  • 47.639 Detailhandel in overige sportartikelen
  • 47.639.01 Kleinhandel in sportartikelen, kampeerbenodigdheden (inclusief tenten) en artikelen voor overige vormen van vrije-tijdsbesteding
  • 47.781 Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen
  • 56.210.02 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz
  • 77.392.01 Verhuur en operationele leasing zonder bedieningspersoneel van tenten voor tentoonstellingen, bedrijfsfeesten, concerten, enz
  • 77.399 Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen
  • 82.300 Organisatie van congressen en beurzen
  • 90.391 Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen
  • 93.299 Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg
  • 95.290 Reparatie en onderhoud van consumentenartikelen, neg
  • 77.392 Verhuur en lease van tenten

Vestiging

Chemin de la Longue Borne 20, 7060 Soignies

2.363.984.822 · sinds 2024-09-01

  • 33.190 Reparatie en onderhoud van andere apparatuur
  • 46.473 Groothandel in tapijten
  • 46.810 Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten
  • 47.530 Detailhandel in tapijten en andere vloerbedekking en wandbekleding
  • 47.639 Detailhandel in overige sportartikelen
  • 47.781 Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen
  • 77.392 Verhuur en lease van tenten
  • 77.392.01 Verhuur en operationele leasing zonder bedieningspersoneel van tenten voor tentoonstellingen, bedrijfsfeesten, concerten, enz
  • 77.399 Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen
  • 82.300 Organisatie van congressen en beurzen
  • 90.391 Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen
  • 93.299 Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg
  • 95.290 Reparatie en onderhoud van consumentenartikelen, neg

Neergelegde jaarrekeningen (4)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van CHAPITEAUX EN FETE?

Het ondernemingsnummer van CHAPITEAUX EN FETE is 0674.794.653. Het btw-nummer is BE 0674.794.653.

Wanneer werd CHAPITEAUX EN FETE opgericht?

CHAPITEAUX EN FETE werd opgericht op 25 april 2017, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van CHAPITEAUX EN FETE?

De maatschappelijke zetel van CHAPITEAUX EN FETE is Chemin de la Longue Borne 20, 7060 Soignies.

Wat doet CHAPITEAUX EN FETE?

De hoofdactiviteit van CHAPITEAUX EN FETE is: Verhuur en lease van tenten (NACE 77.392).

Hoeveel werknemers heeft CHAPITEAUX EN FETE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had CHAPITEAUX EN FETE geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van CHAPITEAUX EN FETE?

CHAPITEAUX EN FETE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 916.860 in 2025. De winst van het boekjaar was € 21.528.

Is CHAPITEAUX EN FETE bereikbaar via Peppol?

Ja. CHAPITEAUX EN FETE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0674794653 (stand van 3 november 2026).

Hoe financieel gezond is CHAPITEAUX EN FETE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 550.073, een solvabiliteit van 34,9 % en een winst van € 21.528. De winst daalde met 82,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is CHAPITEAUX EN FETE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CHAPITEAUX EN FETE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft CHAPITEAUX EN FETE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van CHAPITEAUX EN FETE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt CHAPITEAUX EN FETE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CHAPITEAUX EN FETE 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van CHAPITEAUX EN FETE?

Het boekjaar van CHAPITEAUX EN FETE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid