Belgische ondernemingen

Onderneming 0674.442.186

DAMME C & O BV

Actief sinds 2017 Normale toestand Besloten Vennootschap Hooglede

Besloten Vennootschap in Hooglede, sinds 2017. Activiteiten van bouwarchitecten. Brutomarge € 171k, winst € 11k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0674.442.186.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 10.932

▼ 77,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 40.374

= 0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0674.442.186
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2017-04-11
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Diksmuide Boterweg 17, 8830 Hooglede

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 71.111Activiteiten van bouwarchitectenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 71.111Activiteiten van bouwarchitectenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 01.430Fokken en houden van paarden en andere paardachtigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.599Overige vormen van onderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 10.932

▼ 77,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 40.374

= 0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

19,3 %

▼ 4,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 171.013▲ 8,3 %€ 157.891€ 126.037
Bedrijfswinst (-verlies)€ 18.228▼ 71,8 %€ 64.530€ 63.726
Winst (verlies) van het boekjaar€ 10.932▼ 77,5 %€ 48.683€ 49.658
Balans
Eigen vermogen€ 40.374= 0 %€ 40.374€ 40.374
Schulden€ 168.815▲ 31,3 %€ 128.617€ 118.589
Balanstotaal€ 209.189▲ 23,8 %€ 168.991€ 158.963
Solvabiliteit berekend19,3 %▼ 4,6 ptn23,9 %25,4 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Diksmuide Boterweg 17, 8830 Hooglede

2.263.699.193 · sinds 2017-04-11

  • 01.110 Teelt van andere granen dan rijst, en van peulgewassen en oliehoudende zaden
  • 01.130 Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen
  • 01.430 Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen
  • 01.610 Ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassen
  • 01.620 Ondersteunende activiteiten in verband met de veeteelt
  • 46.120 Handelsbemiddeling in de groothandel in brandstoffen, ertsen, metalen en chemische producten
  • 46.140.02 Handelsbemiddeling in machines voor de bouwnijverheid
  • 46.610 Groothandel in machines, werktuigen en toebehoren voor de landbouw
  • 46.630 Groothandel in machines voor de mijnbouw, de bouwnijverheid en de weg- en waterbouw
  • 46.649 Groothandel in andere machines en werktuigen, neg
  • 46.852 Groothandel in kunstmeststoffen en andere agrochemische producten
  • 47.761 Detailhandel in bloemen, planten, zaden en kunstmeststoffen
  • 55.203 Gites, vakantiewoningen en -appartementen
  • 64.210 Activiteiten van holdings
  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 68.121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
  • 68.122 Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
  • 68.204 Verhuur en exploitatie van terreinen
  • 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 71.111.03 Toezien op de bouwwerkzaamheden (ruwbouw, installatie, afwerking, enz)
  • 71.209 Overige technische testen en toetsen
  • 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
  • 74.999 Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg
  • 77.221 Verhuur en lease van machines, apparatuur en handgereedschap voor doe-het-zelvers
  • 77.310 Verhuur en lease van landbouwmachines en -werktuigen
  • 77.320 Verhuur en lease van machines en installaties voor de bouwnijverheid en de weg- en waterbouw
  • 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 85.510 Sport- en recreatieonderwijs
  • 85.599 Overige vormen van onderwijs
  • 93.293 Exploitatie van recreatiedomeinen
  • 93.299 Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg
  • 71.111 Activiteiten van bouwarchitecten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DAMME C & O?

Het ondernemingsnummer van DAMME C & O is 0674.442.186. Het btw-nummer is BE 0674.442.186.

Wanneer werd DAMME C & O opgericht?

DAMME C & O werd opgericht op 11 april 2017, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DAMME C & O?

De maatschappelijke zetel van DAMME C & O is Diksmuide Boterweg 17, 8830 Hooglede.

Wat doet DAMME C & O?

De hoofdactiviteit van DAMME C & O is: Activiteiten van bouwarchitecten (NACE 71.111).

Hoeveel werknemers heeft DAMME C & O?

Volgens de jaarrekening over 2025 had DAMME C & O geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van DAMME C & O?

DAMME C & O vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 171.013 in 2025. De winst van het boekjaar was € 10.932.

Is DAMME C & O bereikbaar via Peppol?

Ja. DAMME C & O staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0674442186 en 9925:BE0674442186 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is DAMME C & O?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 40.374, een solvabiliteit van 19,3 % en een winst van € 10.932. De winst daalde met 77,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is DAMME C & O failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DAMME C & O ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft DAMME C & O de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van DAMME C & O, over het boekjaar tot 30 april 2025, werd op 27 november 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 april 2026, moet uiterlijk op 30 november 2026 neergelegd zijn.

Wie bestuurt DAMME C & O?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DAMME C & O 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van DAMME C & O?

Het boekjaar van DAMME C & O eindigt op 30 april. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 mei 2024 tot 30 april 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid