Belgische ondernemingen

Onderneming 0672.763.591

QG ENTREPRISE BV

Actief sinds 2017 Normale toestand Besloten Vennootschap Huy

Besloten Vennootschap in Huy, sinds 2017. Activiteiten van webportalen. Brutomarge € −141, verlies € 6k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0672.763.591.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -6.138

▼ 173,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 16.033

▼ 27,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0672.763.591
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2017-03-16
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Quai de Namur 17, 4500 Huy

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 63.910Activiteiten van webportalenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 59.113Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilmsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.120Grafisch ontwerp en visuele communicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.300Organisatie van congressen en beurzenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -6.138

▼ 173,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 16.033

▼ 27,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

42,5 %

▼ 2,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ -141▼ 100,9 %€ 15.952€ 9.576
Bedrijfswinst (-verlies)€ -5.302▼ 153,3 %€ 9.950€ 2.144
Winst (verlies) van het boekjaar€ -6.138▼ 173,9 %€ 8.307€ -6.966
Balans
Eigen vermogen€ 16.033▼ 27,7 %€ 22.171€ 13.864
Schulden€ 21.684▼ 20,7 %€ 27.358€ 53.418
Balanstotaal€ 37.718▼ 23,8 %€ 49.529€ 67.282
Solvabiliteit berekend42,5 %▼ 2,3 ptn44,8 %20,6 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Quai de Namur 17, 4500 Huy

2.263.594.770 · sinds 2017-04-01

  • 59.113.01 Productie en realisatie van publicitaire films en promotiefilms, films over technische onderwerpen of over bedrijven, films met educatieve inhoud of voor vormingsdoeleinden, videoclips
  • 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s
  • 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
  • 63.910 Activiteiten van webportalen
  • 74.120 Grafisch ontwerp en visuele communicatie
  • 82.300 Organisatie van congressen en beurzen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van QG ENTREPRISE?

Het ondernemingsnummer van QG ENTREPRISE is 0672.763.591. Het btw-nummer is BE 0672.763.591.

Wanneer werd QG ENTREPRISE opgericht?

QG ENTREPRISE werd opgericht op 16 maart 2017, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van QG ENTREPRISE?

De maatschappelijke zetel van QG ENTREPRISE is Quai de Namur 17, 4500 Huy.

Wat doet QG ENTREPRISE?

De hoofdactiviteit van QG ENTREPRISE is: Activiteiten van webportalen (NACE 63.910).

Hoeveel werknemers heeft QG ENTREPRISE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had QG ENTREPRISE geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van QG ENTREPRISE?

QG ENTREPRISE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -141 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 6.138.

Is QG ENTREPRISE bereikbaar via Peppol?

Ja. QG ENTREPRISE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0672763591 (stand van 30 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is QG ENTREPRISE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 16.033, een solvabiliteit van 42,5 % en een verlies van € 6.138. De winst daalde met 173,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is QG ENTREPRISE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van QG ENTREPRISE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft QG ENTREPRISE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van QG ENTREPRISE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 18 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt QG ENTREPRISE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft QG ENTREPRISE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van QG ENTREPRISE?

Het boekjaar van QG ENTREPRISE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid