Belgische ondernemingen

Onderneming 0672.757.356

Centre d'ophtalmologie Grand Angle BV

Actief sinds 2017 Normale toestand Besloten Vennootschap Brussel

Besloten Vennootschap in Brussel, sinds 2017. Activiteiten van medisch specialisten. Brutomarge € 568k, winst € 299k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0672.757.356.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 299.102

▲ 10,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 831.579

▲ 36,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0672.757.356
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2017-03-16
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Perulaan 77, 1000 Brussel

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 86.220Activiteiten van medisch specialistenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 86.220Activiteiten van medisch specialistenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 299.102

▲ 10,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 831.579

▲ 36,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

68,8 %

▲ 1,8 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 567.829▲ 11,7 %€ 508.302€ 434.628
Bedrijfswinst (-verlies)€ 440.660▲ 10,7 %€ 398.007€ 360.957
Winst (verlies) van het boekjaar€ 299.102▲ 10,8 %€ 269.826€ 244.051
Balans
Eigen vermogen€ 831.579▲ 36,0 %€ 611.480€ 341.655
Schulden€ 377.227▲ 25,3 %€ 300.949€ 384.791
Balanstotaal€ 1.208.806▲ 32,5 %€ 912.430€ 726.446
Solvabiliteit berekend68,8 %▲ 1,8 ptn67,0 %47,0 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (2)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Perulaan 77, 1000 Brussel

2.268.932.344 · sinds 2017-03-16

  • 86.220 Activiteiten van medisch specialisten
  • 86.220 Activiteiten van medisch specialisten

Vestiging

Tercoignelaan 11, 1170 Watermaal-Bosvoorde

2.377.477.621 · sinds 2025-08-04

  • 86.220 Activiteiten van medisch specialisten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Centre d'ophtalmologie Grand Angle?

Het ondernemingsnummer van Centre d'ophtalmologie Grand Angle is 0672.757.356. Het btw-nummer is BE 0672.757.356.

Wanneer werd Centre d'ophtalmologie Grand Angle opgericht?

Centre d'ophtalmologie Grand Angle werd opgericht op 16 maart 2017, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Centre d'ophtalmologie Grand Angle?

De maatschappelijke zetel van Centre d'ophtalmologie Grand Angle is Perulaan 77, 1000 Brussel.

Wat doet Centre d'ophtalmologie Grand Angle?

De hoofdactiviteit van Centre d'ophtalmologie Grand Angle is: Activiteiten van medisch specialisten (NACE 86.220).

Hoeveel werknemers heeft Centre d'ophtalmologie Grand Angle?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Centre d'ophtalmologie Grand Angle geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Centre d'ophtalmologie Grand Angle?

Centre d'ophtalmologie Grand Angle vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 567.829 in 2025. De winst van het boekjaar was € 299.102.

Is Centre d'ophtalmologie Grand Angle bereikbaar via Peppol?

Ja. Centre d'ophtalmologie Grand Angle staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0672757356 en 9925:BE0672757356 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is Centre d'ophtalmologie Grand Angle?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 831.579, een solvabiliteit van 68,8 % en een winst van € 299.102. De winst steeg met 10,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Centre d'ophtalmologie Grand Angle failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Centre d'ophtalmologie Grand Angle ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Centre d'ophtalmologie Grand Angle de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Centre d'ophtalmologie Grand Angle, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt Centre d'ophtalmologie Grand Angle?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Centre d'ophtalmologie Grand Angle 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Centre d'ophtalmologie Grand Angle?

Het boekjaar van Centre d'ophtalmologie Grand Angle eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid